Нігерійська студентка — гордість українського вишу

Нігерійська студентка — гордість українського вишу
На випускному іспиті, набравши 95,9%, Латіфат Абіола показала найкращі результати серед 546 однокурсників
08.06.2017
Оцініть статтю: 
(435 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Мусульманка з нігерійського штату Осун виявилася кращою студенткою медичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна — своєю успішністю вона подає приклад іншим.

Повідомлення про це помічник губернатора штату Осун оцінив як «добру новину для влади і жителів штату», повідомляє AboutIslam & Newspapers з посиланням на нігерійський інформаційний сайт The Renaissance.

Латіфат Абіола Оєлеє (Lateefat Abiola Oyeleye) — одна з 85 студентів-медиків Університету штату Осун (UNIOSUN), які отримали у 2012 році стипендію місцевої адміністрації для завершення освіти в одному з найстаріших ВНЗ Східної Європи ХНУ ім. Каразіна.

На випускному іспиті, набравши 95,9%, Латіфат Абіола показала найкращі результати серед 546 однокурсників.

За повідомленням уповноваженого губернатора штату Осун з питань інформації Аделані Бадерінва (Adelani Baderinwa), диплом лікаря отримали, в цілому, 50 з 85 нігерійських студентів ХНУ, які склали ліцензійний іспит «Крок-2»; 30 червня всім їм вручать дипломи лікаря.

Харківський університет є одним з кращих класичних університетів Східної Європи, з моменту заснування в 1804 році він випустив понад 130 тис. дипломованих фахівців, зокрема 3 майбутніх лауреатів Нобелівської премії.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.