Правила перетину адмінкордону з окупованим Кримом для дітей до 16 років змінено

©️ІРС Генічеськ: Архів листопад 2019р., КПВВ "Чонгар"
©️ІРС Генічеськ: Архів листопад 2019р., КПВВ "Чонгар"
©️Держприкордонслужба України КПВВ “Каланчак”
©️Держприкордонслужба України КПВВ “Каланчак”
©️ІРС Генічеськ: Архів листопад 2019р., КПВВ "Чонгар"
©️Держприкордонслужба України КПВВ “Каланчак”
17.01.2020
Оцініть статтю: 
(28 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

З 9 лютого 2020 року набувають чинності зміни до затвердженого урядовою постановою порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України (далі — ТОТУ) та виїзду з неї, які внесені з метою регулювання питань пересування громадян України віком до 16 років (далі — дітей).

Про це йдеться у коментарі, опублікованому 16 cічня 2020 року на офіційному сайті Держприкордонслужби України.

Згідно зі змінами, з 9 лютого цього року виїзд на ТОТУ дітей віком до 16 років можливий у супроводі когось із батьків (мається на увазі — батьки (усиновлювачі), опікуни, піклувальники або інші законні представники), або уповноважених ними осіб. Така можливість виникає, якщо ці діти в’їхали на підконтрольну українській владі територію в супроводі цих дорослих (когось із батьків чи уповноважених ними осіб). У таких випадках наявність другого з батьків чи доручень від нього — не обов’язкова.

Виїзд дітей віком від 14 до 16 років на тимчасово окуповану територію України, батьки (усиновлювачі, опікуни, піклувальники або інші законні представники) яких проживають на цій території, можливий без стороннього супроводу за наявності у Єдиній державній електронній базі з питань освіти інформації про навчання цих дітей.

В’їзд на ТОТУ громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, і виїзд з ТОТУ осіб, які виїжджали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу і підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред’явлення довідки, виданої територіальним органом (підрозділом) ДМС.

Крім того змінами передбачено, що виїзд на ТОТУ та в’їзд з неї громадян України, які не досягли 16-річного віку, здійснюється за умови пред’явлення паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

З повним текстом Постанови можна ознайомитися за посиланням.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.