Росія шукає «гарматне м’ясо» серед гастарбайтерів із Центральної Азії

Росія шукає «гарматне м’ясо» серед гастарбайтерів із Центральної Азії
Ілюстрація © ГУР Міноборони України
22.08.2022
Оцініть статтю: 
(76 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У країні-агресорці не стає охочих воювати проти України, тож керівництво російських збройних сил шукає резерви серед заробітчан із країн Центральної Азії: Узбекистану, Таджикистану та Киргизстану. Підрозділи для війни в Україні також формуються в національних республіках РФ, і це викликає невдоволення громадян — зокрема в Чечні.

Про це повідомляє видання «Факти» з посиланням на Головне управління розвідки Міноборони України.

Так, у Москві для формування нових армійських підрозділів військкомати та відділи поліції проводять агітацію серед так званих гастарбайтерів. Окрім грошей тим, хто погодиться підписати контракт і поїхати до України, обіцяють російське громадянство.

За даними української розвідки, чотири батальйони для війни в Україні готуються в Чеченській Республіці. Значну їх частину формують із чоловіків, викрадених чеченськими силовиками: їм погрожують кримінальним переслідуванням за сфабрикованими справами або змушують підписувати контракти під тортурами. Така практика викликає невдоволення населення республіки. Люди обурені тим, що Кадиров посилає мусульман брати участь у війні двох християнських народів — таку політику сприймають як зраду інтересів мусульман.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.