«Салам» запрошує іноземців на курси російської мови

12.03.2018
Оцініть статтю: 
(416 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Розміщений у будівлі столичного ІКЦ Центр вивчення іноземних мов «Салам» запрошує іноземних студентів, бізнесменів, співробітників посольств, членів сімей іноземних громадян на курси російської мови.

— Хочеш влаштуватися на роботу, але не можеш, бо не володієш мовою? Сподобалася дівчина, але не знаєш, як сказати їй про це? Є хороша ідея бізнесу, але через незнання мови немає можливості зав’язати партнерські стосунки? Нестандартний, але практичний підхід до вивчення російської мови пропонує Центр вивчення іноземних мов «Салам». Унікальна методика викладання розроблена дипломованими філологами та фахівцями в галузі викладання російської мови як іноземної, — йдеться на сайті Центру «Салам» .

Навчальний курс розбитий на кілька етапів — від початкового до просунутого рівня. При цьому студент має можливість почати з будь-якого рівня відповідно до своїх знань мови на момент навчання. Більш того, залежно від цілей розроблені спеціальні курси російської мови, починаючи від курсу для студентів підготовчих факультетів вишів і закінчуючи курсом для іноземних викладачів російської мови.

Додаткова інформація за телефоном адміністрації центру: 063 295 63 76.

Адреса: м. Київ, вул. Дегтярівська, 25-а, аудиторія № 312.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.