Що може бути краще, ніж коли всі об’єднуються в спільній молитві за мир у країні? — імам запорізької мечеті взяв участь у молитовному сніданку

Що може бути краще, ніж коли всі об’єднуються в спільній молитві за мир у країні? — імам запорізької мечеті взяв участь у молитовному сніданку
фейсбук: Імам мечеті ІКЦ м. Запоріжжя «Віра» взяв участь у Першому молитовному сніданку Східного регіону

Імам мечеті Ісламського культурного центру м. Запоріжжя «Віра» Мухаммад Мамутов разом з очільниками різних релігійних організацій і представниками церков днями взяв участь у Першому молитовному сніданку Східного регіону.

— Запорізька область — це одна з областей, в яких діє воєнний стан. У такий час важливо зберігати єдність в нашому регіоні, а що може бути краще, ніж коли представники громадянського суспільства, керівники різних відомств, депутати і всі конфесії об’єднуються для спільної молитви за мир і спокій в нашій країні? — поділився своїм баченням заходу Мухаммад Мамутов з кореспондентом нашого видання.

Для молитви та спільного сніданку зібралися голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, народні депутати України, міські голови, депутати обласних, районних і міських рад, державні управлінці, громадські діячі, керівники засобів масової інформації, представники бізнесу, освітяни й науковці, діячі культури, керівники церков і релігійних організацій.

Як повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА, Перший молитовний сніданок Східного регіону відбувся у дні, коли Україна і весь цивілізований світ згадують геноцид українського народу — влаштований радянською владою Голодомор в Україні у 1932/33 роках. Тож під час молитовного сніданку пролунала спільна молитва за мир, охорону кордонів, повернення окупованих земель і захист наших військових, яка також слугуватиме духовному єднанню політиків та перетворенню країни.

Як зазначив голова міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» у Верховній Раді України, координатор національних молитовних сніданків в Україні, народний депутат України Павло Унгурян, сучасне суспільство все частіше відчуває розділеність, але завдяки цінностям, яким уже тисячі років, можна об’єднати людей і збудувати успішну країну.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.