Суданець Ахмед захищає Україну на фронті: Коріння вже пустив в Україні, тож битимусь за цю землю, скільки вистачить сил

©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
©️Ігор Левенок, Анастасія Волкова
16.09.2019
Оцініть статтю: 
(224 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Уродженець Судану, тридцятирічний мусульманин Ахмед захищає Україну на фронті у складі 72-ї ОМБр.

Мусульманин, який свого часу здобув в Україні освіту інженера, знайшов тут і своє щастя, створивши родину з українкою і подарувавши життя двом дітям.

Саме заради майбутнього своїх дітей, як і майбутнього усієї країни, чоловік уже два роки разом з бойовими побратимами боронить нашу землю від спроб агресора порушити незалежність і територіальну цілісність держави.

Про це йдеться у дописі на сторінці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців у соцмережі Фейсбук.

Повідомлення проілюстровано світлинами і відео.

«Це Ахмед, йому трохи за тридцять. Суданець. Мусульманин. Двійко діток, дружина — українка, мешкає під Полтавою», — коментують автори повідомлення фото і відео, які ілюструють допис.

«Ахмед в Україні вивчився на інженера. Працював у туристичній компанії. А тепер він вже другий рік в українському війську захищає нашу землю. Після підписання закону, який дозволяє іноземцям воювати у складі нашої армії, Ахмед пішов на фронт. Бо він не зі слів знає, яку загрозу несе сепаратизм для країни. У його рідній країні — війна, підігріта ззовні, — йдеться у повідомленні. — Зараз Ахмед перебуває на передовій, де отримують поранення і гинуть наші захисники».

Воїн має двох дітей — і, на думку побратимів, саме майбутнє нащадків стимулює мужнього чоловіка воювати за свободу й незалежність країни.

«Ахмед має старшого сина (10 років) і донечку (5 років) «… Амір і Аміра — принц і принцеса…» Так перекладаються їх імена. Втім, коли Амір першого дня навчального року пішов до школи, Ахмед не зміг йому зателефонувати і привітати. Був обстріл й один з бійців на позиції був поранений. Хлопці відстрілювалися. Ахмед знає, за що і проти кого він воює. А ви не хочете бути такими, як Ахмед?» — звертаються до українців автори допису.

«За земля воюєм і за отдельну Украіну воюєм проти Росії, ета агресія російськая», — говорить Ахмед, військовослужбовець збройних сил України, у відеокоментарі журналістам Подробности.ua.

Як зазначають автори відеосюжету, дружина відмовляла Ахмеда, але він вирішив воювати.

Ахмед запевняє: коріння вже пустив в Україні, тож битиметься за цю землю скільки вистачить сил.

Нагадаємо, серед захисників України, що відстоюють її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність на Сході, є чимало послідовників ісламу. Це як представники народів, що сповідують цю релігію з давніх-давен, так й етнічні українці.

Військові капелани, мусульманські зокрема, забезпечують духовні потреби бійців на фронті і в тилу.

Перші поїздки капеланів до зони проведення АТО розпочалися з 11 квітня 2014 року і тривають до сьогодні. 

Про те, що з початком війни гостро постала потреба в імамах-капеланах, підготовлених належним чином, неодноразово зазначав шейх Саід Ісмагілов, зокрема під час зустрічі з начальником Генерального штабу, головнокомандувачем Збройних сил України, коли обговорювалося врегулювання капеланського служіння імамів.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.