ТОРГОВО-ПРОМИСЛОВА ПАЛАТА ЗАЦІКАВИЛАСЯ ПЕРСПЕКТИВАМИ ІСЛАМСЬКОГО ФІНАНСУВАННЯ В УКРАЇНІ

24.02.2015
Оцініть статтю: 
(488 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В умовах економічної кризи та знецінення валюти, український фінансовий ринок як ніколи потребує розширення своїх можливостей. Однією з таких галузей, досі не особливо популярною в нашій країні, є ісламське фінансування і ісламський банкінг.

26 лютого в торгово-промисловій палаті України відбудеться круглий стіл Новації у міжнародному оподаткуванні, однією з головних тем якого буде обговорення перспектив розвитку ісламського фінансування в Україні.

Організатор цього заходу - Комітет з податкових питань Торгово-промислової палати України. Одним з основних доповідачів виступить Рустам Вахітов, заступник голови Комітету з податкових питань ТПП України, провідний спеціаліст на пострадянському просторі в питаннях ісламського фінансування.

Початок круглого столу - о 14:00. Участь можуть взяти всі бажаючі абсолютно безкоштовно. Однак необхідно пройти попередню реєстрацію, звернувшись на електронну пошту vak-zed@ucci.org.ua або j.druzhchenko@omp.ua.

Місце проведення: Торгово-промислова палата України, вул. Велика Житомирська, 33, к. 401. Дивитися на карті http://maps.yandex.ua/-/CVG5rSns

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.