Україна-Малайзія: нові ринки, нові можливості

МЗС: Заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік
МЗС: Заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік
23.10.2020
Оцініть статтю: 
(77 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Днями відбулась перша веб-конференція «Україна-Малайзія. Нові ринки. Нові можливості», організована Радою експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) спільно з Корпорацією з розвитку зовнішньої торгівлі Малайзії (MATRADE).

Участь у заході взяли заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік, заступник міністра торгівлі та промисловості Малайзії Датук Лім Бан Хонг, а також близько 200 українських і малайзійських компаній, зацікавлених у налагодженні співпраці.

Як повідомляє пресслужба МЗС України, під час виступу перед учасниками заходу Дмитро Сенік наголосив, що Малайзія може стати «воротами» для виходу української продукції на ринки Південно-Східної Азії.

«Малайзія є одним з ключових партнерів України в Південно-Східній Азії, а економічне співробітництво — головним пріоритетом двосторонніх відносин», — зазначив пан Сенік.

За його словами, Україна має значний потенціал для розвитку торгівлі, співпраці в аерокосмічній, фармацевтичній та IT сферах.

Учасники вебінару ознайомились з актуальною інформацією про структуру і динаміку двосторонньої торгівлі, умови виходу на ринки України і Малайзії, особливості сертифікації продукції і ведення бізнесу.

Представники компаній також отримали можливість налагодження прямої взаємодії з потенційними партнерами у форматі B2B.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.