Унікальний художник Мустафа Муртазаєв виявився ще й хорошим співаком

Уникальный художник Мустафа Муртазаев оказался и хорошим певцом
22.01.2016
Оцініть статтю: 
(447 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Сімферополі на вулиці Пушкіна з недавнього часу можна почути кримськотатарські пісні. В їх виконавця − 38-річного художника Мустафи Муртазаєва − немає кистей обох рук, але він не падає духом − прекрасно співає і професійно малює.

Відео з виступом художника і співака, опубліковане кримськотатарським фотографом Решатом Алієвим у соцмережі Facebook, вже набирає перегляди та коментарі слухачів.

− Талановитий чоловік! Після того, як стикаєшся з такими людьми, сильними духом, стає соромно − твої проблеми не настільки й великі, − пишуть кримчани.

Хлопець народився без кистей обох рук і без однієї ступні, але дуже хотів стати професійним художником. Мустафа Муртазаєв своєю наполегливістю вразив викладачів. Його картини зберігаються у приватних зібраннях колекціонерів з Англії, Німеччини, Канади, Куби, Росії та України. За останні чотири роки він створив близько сотні полотен, затребуваних як вітчизняними цінителями образотворчого мистецтва, так і зарубіжними колекціонерами: портрети, пейзажі та натюрморти. І, як виявилося, живописець має ще й чудовий голос.

У жовтні 2015 року телесюжет «Всупереч обставинам» про унікального кримськотатарського художника зняв Кримський репортер.

Про творчість та особистісні перемоги художника, що творить не руками, а серцем, вже не раз повідомляв «Іслам в Україні».
 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.