27.04.2017
24 квітня у Дрогобицькій дитячій художній школі пройшов майстер-клас «Візерунки від Рустема Скібіна».
Захід відбувся у рамках проекту «Мандрівний музей та Центр толерантності», що реалізовується ГО «Арекет» за підтримки «Української регіональної платформи громадських ініціатив».
Художник-кераміст...
|
29.03.2017
У Національному музеї Тараса Шевченка відкрилася виставка картин художника з Туреччини Хікмета Барутчугіля під назвою «Малювання на воді». Цілу музейну стіну зайняла серія з восьми картин під назвою «Ебрістамбул», в якій представлені величні види Стамбула.
— У Туреччині мистецтво ебру було на межі...
|
26.12.2016
Храми, мечеті, синагоги, море, захід сонця, пори року, старовинні і сучасні пейзажі, вулички Кезлева, Гурзуфа, Алушти, Балаклави, численні натюрморти — все це знайшло відображення в творчості 29-річного кримського художника Ленура Веліляєва.
Дитинство та юність Ленура пройшли в Кезлеві, де він...
|
12.08.2016
«Кожна вишита квітка на платті — це символ наступності поколінь. Троянди символізують жінку-матір. Мигдаль — це молода дівчина, дочка. Гвоздика — жінка похилого віку, бабуся, символ мудрості», — так майбутня переможниця «Євробачення-2016» Джамала описувала білу сукню, в якій вона виступала у фіналі...
|
22.07.2016
19 липня в Музеї історії Києва відкрилася виставка STOP eating Ukraine, присвячена одному з найбільш актуальних для нашої країни запитань: скільки ще української території необхідно «з’їсти» нашому східному сусіду, щоб нарешті вгамувати свій Голод?
Автор представлених полотен — художник SAVA, який...
|
27.05.2016
Кожна жінка (ну, майже кожна!) мріє реалізувати себе як фахівець в тій чи іншій сфері, розвинути свої таланти, бути корисною суспільству, досягти професійних вершин, але при цьому не втратити свого жіночого призначення − бути берегинею вогнища, дружиною, матір’ю, створювати у будинку затишок і...
|
08.04.2016
В останні кілька років надзвичайно популярною серед дівчат стала культура розпису частин тіла хною − мехенді. Розмальовують руки не тільки на дівич-вечорах − хна геджесі − як це робили наші предки. Майстрів з розпису хною можна зустріти на різних майстер-класах, благодійних акціях і святах....
|
09.03.2016
Сьогодні, 9 березня, у сімферопольському Будинку художника відкриється персональна виставка «Контрасти» відомого кримськотатарського художника і майстра килимарства, кераміста, дизайнера, члена Національної спілки народних майстрів України, заслуженого художника України, лауреата премії ім....
|
04.02.2016
Сьогодні, 4 лютого, на території фонду «Ізоляція» в Києві відкривається виставка «Відновлення пам’яті» − мистецький проект, створений кураторами-переселенцями з Криму і Донбасу.
Про це представники фонду розповіли на прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі. На виставці представлені...
|
22.01.2016
У Сімферополі на вулиці Пушкіна з недавнього часу можна почути кримськотатарські пісні. В їх виконавця − 38-річного художника Мустафи Муртазаєва − немає кистей обох рук, але він не падає духом − прекрасно співає і професійно малює.
Відео з виступом художника і співака, опубліковане...
|