Уряд розблокував фінансування кримськотатарського телеканалу ATR

Уряд розблокував фінансування кримськотатарського телеканалу ATR
Уряд розблокував фінансування кримськотатарського телеканалу ATR
07.05.2020
Оцініть статтю: 
(24 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

6 травня 2020 року Кабінет Міністрів на своєму засіданні вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виробництва і трансляції телерадіопрограм для державних потреб, збирання, оброблення і розповсюдження офіційної інформаційної продукції, фінансової підтримки системи державного іномовлення України.

Як повідомляє Урядовий портал, рішення Кабміну передбачає можливість спрямування бюджетних коштів ТОВ «Телевізійна компанія «Атлант СВ» для телеканалу з логотипом «АТR T».

Згідно з документом, кошти підуть на оплату послуг супутникового зв’язку, оренду телевізійного обладнання, оренду приміщень, оплату послуг з використання і придбання об’єктів авторського права.

Як зазначила т. в. о. Міністра культури та інформаційної політики Світлана Фоменко, прийнята постанова створить правові передумови для подальшого фінансування телеканалу AТR.

Нагадаємо, ці видатки відповідно до закону про Держбюджет на 2020 рік передані від Мінсоцполітики до МКІП.

Зазначимо, це рішення українського уряду викликало негативну реакцію в ЗМІ країни-окупанта. Як пояснив відомий журналіст Айдер Муждабаєв, така реакція пояснюється тим, що російська влада постійно намагалася «винести Крим за дужки будь-яких міжнародних і внутрішньоукраїнських процесів», примусити світ забути про анексований український півострів і позицію його корінного народу.

«Коли у російських окупантів — істерика, вони самі видають свої цілі. Ось найкоротше пояснення того, чому вони хочуть знищення єдиного кримськотатарського телеканалу ATR, — ділиться своєю думкою у соцмережі Фейсбук журналіст. — …Їх цілі такі: закрити роти кримським татарам і українським патріотам, ветеранам, добровольцям, волонтерам, які підтримують нас у боротьбі за Крим, які теж стояли на блокаді; отримувати воду і все інше з материка для „підтримки наших громадян“, як висловлюються внутрішні колаборанти; винести Крим за дужки будь-яких міжнародних і внутрішньоукраїнських процесів. Змусити всіх нас про Крим забути. Відповідь російським окупантам теж коротка: не вийде. Ми не замовкнемо, будемо боротися далі, що б не відбувалося. Дякую за підтримку ATR усіх проукраїнських людей — у владі і в суспільстві».

 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.