В Харкові відбудеться Круглий стіл «Ісламознавство і суспільне сприйняття ісламу: точки перетину»

Іслам в Україні: Архів 2017 рік
©Іслам в Україні: Архів 2017 рік
Іслам в Україні: Архів 2017 рік
©Іслам в Україні: Архів 2017 рік
Іслам в Україні: Архів 2017 рік
Іслам в Україні: Архів 2017 рік

У рамках V-го Конгресу молодих дослідників релігії «Релігія в сучасній культурі», який відбудеться  25-26 жовтня 2018 р. у м. Харків на базі Харківської державної академії культури, заплановано проведення “круглого столу”  “Ісламознавство і суспільне сприйняття ісламу: точки перетину”.

Організатори - Ісламський культурний центр м.Харкова “Аль-Манар”, видання “Іслам в Україні” та спільнота Конгрес молодих дослідників релігії  зазначають, що соціологічні дослідження свідчать про те, що, попри малу чисельність мусульман, сприйняття українцями  ісламу залишається предметом контроверсій.

Під час засідання “Круглого столу” основним  питанням для розгляду стане те - як академічне ісламознавство може сприяти подоланню негативних стереотипів у сприйнятті ісламу (і чи може взагалі?).

Ключовим  доповідачем  виступить Мирослава Яріко, кандидат культурології, старший викладач кафедри туристичного бізнесу Харківської державної академії культури.

До участі запрошуються дослідники релігії (науковці, викладачі, аспіранти, студенти з України та з інших держав), які працюють у сфері релігієзнавства, культурології, політології, соціології, соціальної комунікації, мистецтвознавства та інших соціогуманітарних дисциплін.

Отже, занотуйте в планерах: м.Харків, Бурсацький узвіз, 4  (Харківська державна академія культури), дата  й час початку заходу - 25 жовтня 2018 року (четвер)  з 10:00 по 13:00 26 жовтня 2018 року (п’ятниця).

Докладніше  - на сторінці події  в соцмережі Фейсбук

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.