В Києві відбудеться дискусія щодо філософії і релігії в ісламському світі

В Києві відбудеться дискусія щодо філософії і релігії в ісламському світі
В Києві відбудеться дискусія щодо філософії і релігії в ісламському світі
10.09.2019
Оцініть статтю: 
(95 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Вже наступного понеділка, 16 вересня 2019 року, інтелектуали Києва матимуть змогу зустрітись та подискутувати з науковцями - філософами та релігієзнавцями -   перекладачем Корану й низки арабомовних філософських творів Михайлом Якубовичем (Острог, НУ «Острозька академія») та дослідником історичного й сучасного суфізму Олегом Ярошем (Київ, ІФ НАНУ) на тему арабської філософської думки, порозмірковувати про те,  чи вплинула (і якщо так, то яким чином) античність на неї, того, як арабська філософія розвивалася від середньовіччя до сьогодення і який вплив чинила на Європу; шукатимуть відповіді на запитання - чи є Коран суто релігійним чи, можливо, ще й філософським текстом? Чим арабська чи «мусульманська» філософія відрізняється від християнської? 

Зустріч відбудеться 16 вересня о 18:30 у  Книгарні «Є» (вул.Лисенка, 3) у рамках започаткованого Книгарнею та видавництвом “Темпора” проекту «Діалоги про».

Дискусію буде присвячено головним питанням, які й сьогодні турбують дослідників Сходу – філософії і релігії в ісламському світі, містицизму і раціоналізму, захопленню ірраціональним і логічним.

Докладніше - на сторінці події в соцмережі Фейсбук.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.