Відомий український режисер: Не уявляю день без уроку арабської

Карантин  як можливість для оволодіння новими знаннями
Карантин як можливість для оволодіння новими знаннями
Станіслав Литвинов теж долучився до уроків арабської. Фото: ФБ-сторінка С. Литвинова.
Карантин  як можливість для оволодіння новими знаннями
30.04.2020
Оцініть статтю: 
(44 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Із запровадженням обмежувальних заходів через загрозу поширення коронавірусної хвороби майже всі освітні програми і заходи, які реалізував Ісламський культурний центр м. Києва, перемістились в інтернет-простір, адже карантин — карантином, але прагнення українських громадян до самовдосконалення не зачиниш на ізоляцію.

Тож столичний ІКЦ надав можливість всім охочим реалізувати потяг до знань, розширити світогляд, поглибити ерудицію.

Українці мають змогу долучитися до аудиторії слухачів курсів арабської мови, правильного читання Корану, лекцій з історії і культури ісламу, а також стати учасниками спеціалізованих онлайн-конференцій для жінок-мусульманок з актуальних питань поклоніння й окремої програми для мусульман на період Священного місяця Рамадан тощо.

Тож карантин спричиняє не лише незручності через вимушені зміни в звичному розкладі життя співгромадян, а й надає більше можливостей для особистісного зростання.

Цікаво, що слухачами різноманітних онлайн курсів Ісламського культурного центру є не лише мусульмани. Цією можливістю скористалися й інші наші співгромадяни. Наприклад, відомий український продюсер і кінорежисер (стрічки «Євангеліє від Мазепи», «Український Ліван», «Бонді, або повернення Богдана Весоловського»), автор багатьох проєктів (зокрема «Співи птахів») Станіслав Литвинов теж долучився до уроків арабської й зізнався в соцмережі, що вже не уявляє свій день без уроку арабської для тих, хто починає вивчати Коран.

Нагадаємо, онлайн-курси читання Священного Корану для всіх охочих стартували 13 квітня. Їх започаткував столичний ІКЦ разом з Українською асоціацією з вивчення Корану напередодні Священного місяця Рамадан. Уроки транслюються щодня з понеділка по п’ятницю з 13 по 29 квітня з 17:30 до 18:30 (за київським часом) на сторінці Асоціації у соцмережі Фейсбук і на особистій сторінці лектора  — завідувача відділу ознайомлення з історією та культурою ісламу Ісламського культурного центру Києва Таріка Сархана. Також записи уроків доступні на каналі лектора на відеохостингу YouTube Tariq Sarhan. 

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.