Ви ще встигаєте забезпечити своїх дітей халяльним відпочинком у літньому таборі у Карпатах

Ви ще встигаєте забезпечити своїх дітей халяльним відпочинком у літньому таборі у Карпатах
Ви ще встигаєте забезпечити своїх дітей халяльним відпочинком у літньому таборі у Карпатах
04.06.2019
Оцініть статтю: 
(142 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Діти з родин українських мусульман і цього року можуть насолодитися халяльним відпочинком у літньому таборі «Дружба» у Карпатах під опікою вихователів, які володіють українською, кримськотатарською, арабською, англійською і російською мовами.

Батьки юних мусульман знають, що у цьому закладі їхні діти перебуватимуть з користю для душі і тіла, тому охоче зі спокійним серцем відправляють їх на відпочинок. Адже цілодобова присутність вихователів, психолога і лікаря, медичне обслуговування гарантують безпеку і підтримання стану здоров’я юних відпочивальників на належному рівні.

Чи варто згадувати, що у таборі юні мусульмани зможуть відвідувати уроки Корану й ісламу, здійснювати намази разом зі своїми дорослими одновірцями!

Зауважимо, що вихователі-поліглоти вільно спілкуватимуться і з тими дітьми, сім’ї яких зовсім нещодавно приїхали до України і ще не встигли досконало вивчити мову країни перебування.

Отже, 10 днів відпочинку у мальовничих Карпатах — 7000 грн за 1 дитину (зверніть увагу, вартість проїзду не врахована)!

Що входить у цю вартість? Дітям надається триразове халяльне харчування, проживання на турбазі; передбачені щоденні заняття й ігри на свіжому повітрі, майстер-класи, конкурси і квести, підібрані таким чином, щоб діти щоразу могли формувати якомога більше корисних умінь.

Передбачені також спортивні ігри, зокрема футбол, настільний теніс, стрільба з лука, плавання у басейні, а також цікаві вечори біля вогнища, походи й екскурсії.

Діти отримають не тільки заряд бадьорості, але і значно поповнять скарбничку своїх знань, збагатять світогляд. Вражень про відпочинок їм вистачить, щоб розповідати про них своїм однокласникам і друзям протягом року, аж до наступних канікул. Тим паче, що організатори відпочинку подбали про фото- і відео супровід, тому діти зможуть доповнити свої розповіді світлинами і відео!

Цього року організатори для зручності юних відпочивальників запровадили дві окремі зміни: хлопчики відпочиватимуть від 25 червня до 5 липня, дівчатка — від 6 до 16 липня.

Для запису і з’ясування подробиць телефонуйте за номером: +38 (093) 993-81-59.

Про те, як відпочивали діти у хахяльному таборі «Дружба» торік, йшлося в оприлюдненому нашим виданням матеріалі «Яскраві враження і насичений відпочинок юних українських мусульман у Яремче»

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.