Халяльний відпочинок для дітей у Карпатах у серпні: табір «Дружба-2020» чекає!

20.07.2020
Оцініть статтю: 
(45 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Жорсткі умови карантину позбавили дітей повноцінного спілкування з однолітками. Погодьтеся, що онлайн-чати, соцмережі не можуть зрівнятися з «живими» розмовами, дружніми усмішками, взаємодією під час ігор і спільних занять.

Чи справдяться сподівання на те, що влітку відкриються дитячі табори відпочинку, у яких можна буде мінімізувати дефіцит живої комунікації?

І діти, і їхні батьки з нетерпінням чекали настання літа, бо прогнозувалося, що до цього часу карантинні обмеження скасують, або ж значно послаблять, і можна буде планувати дозвілля дітей і підлітків у канікулярний час.

Діти з українських мусульманських родин теж чекали канікул, адже крім традиційної активізації роботи з дітьми в Ісламських культурних центрах, організації пришкільних таборів при гімназіях «Наше майбутнє» протягом останніх років вже традиційним стала робота літнього табору «Дружба», який пропонує дітям оздоровлення й халяльний відпочинок у Карпатах.

Цього року він також розпочне свою роботу (певна річ, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів), але дещо пізніше, ніж зазвичай. З метою дотримання правил карантину табір розпочнеться в останню декаду серпня, коли зійде нанівець небезпека можливого інфікування.

Як повідомляє «Альраід» , літній табір «Дружба-2020» для дітей і підлітків віком 9–14 років триватиме 20–30 серпня і передбачатиме десять днів активного відпочинку з окремою програмою для дівчаток і хлопчиків.

Крім цікавих походів й екскурсій, заплановано різноманітні майстер-класи, тренінги, квести, спортивні заняття і змагання (плавання, стрільба з лука, футбол, волейбол, естафети, настільний теніс тощо), ігри під відкритим небом.

Певна річ, що будуть спільні молитви, читання Корану, цікаві пізнавальні і повчальні бесіди, які, за відгуками дітей, які вже побували в такому таборі, є чи не найулюбленішим пунктом розпорядку дня юних відпочивальників. Такі бесіди зазвичай відбуваються під час вечірніх посиденьок біля ватри, тому надзвичайно подобаються учасникам табору.

Дітьми опікуватимуться вихователі, які володіють українською, кримськотатарською, арабською, англійською і російською мовами, а також висококваліфіковані лікар і психолог, цілодобова присутність яких гарантує безпеку і підтримання стану здоров’я юних відпочивальників на належному рівні.

Діти проживатимуть на туристичній базі з усіма необхідними зручностями й інфраструктурою і триразовим халяльним харчуванням.

Фото- і відеосупровід — гарантовані.

Вартість 10-денного активного відпочинку (однієї путівки) — 7000 грн. Якщо у вас кілька дітей такого віку, то вас порадує знижка 5% на путівки для другої і третьої дитини.

Зверніть увагу, що квитки у вартість путівки не входять!

Кількість путівок — обмежена, тож не баріться!

Додаткова інформація і запис — за телефоном +38 (093) 993-81-59.

Про те, яким був відпочинок у літньому халяльному таборі «Дружба» у минулі роки, читайте в наших минулих публікаціях:

Наймультикультурніший з таборів — «Дружба»: цікавинки, екскурсії, таланти. 

Яскраві враження і насичений відпочинок юних українських мусульман у Яремче. 

У таборі «Дружба» юні мусульмани проявили свої таланти кінематографістів і художників. 

Похід у гори — уроки дорослішання

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.