300 осіб були врятовані двома мусульманами в Кемерові

300 осіб були врятовані двома мусульманами в Кемерові. ФОТО Аліф ТВ
31.03.2018
Оцініть статтю: 
(239 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Двоє мусульман врятували з пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові близько 300 осіб.

Хуршед Художаєв і Фарзон Cалілов, вихідці з Середньої Азії, побачивши дим і паніку, змогли організувати евакуацію з другого і третього поверхів через запасний вихід свого магазину. Вони кидалися в огонь і дим, ловили дезорієнтованих людей і виводили їх на вулицю.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу Аліф ТВ.

У сюжеті повідомляється також, що Хуршед Художєев і Фарзон Салілов в інтерв’ю телеканалу Life розповіли, що врятували 250 осіб з другого поверху і близько 100 — з третього.

— Я побачив, що біжать батьки з дітьми, — повідав мусульманин. — Відразу згадав про своїх, у мене їх троє… Це було дуже страшно.

Трагедія в Кемерові сталася в неділю, 25 березня, коли торговий центр був повен людей. Точна кількість жертв і постраждалих не відома досі. Серед загиблих більшість — діти.

Нагадаємо, минулого року також завдяки мусульманам були врятовані життя великої кількості людей, коли 14 червня 2017 року в одній з житлових багатоповерхівок Лондона сталася жахлива пожежа. Мусульманські хлопчики бігали і стукали в двері людей, які спали, більш того, низка ісламських культурних центрів і мечетей Лондона відкрили свої двері, щоб допомогти постраждалим.

 

 
 
©️Аліф ТВ
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.