Асоціація мусульман Франції провела щорічний міжнародний ісламський форум

Мусульмани Європи провели щорічний форум ©️Islam News

2 квітня у Франції на майданчику авіасалону «Ле Бурже» завершився 35-ий щорічний мусульманський форум-фестиваль, який традиційно є найбільшим зібранням послідовників Ісламу в Європі.

Як повідомляє ISLAM NEWS, організатором заходу виступила Асоціація «Мусульмани Франції», яка входить до Федерації мусульманських організацій Європи. У ньому взяло участь близько 150 тис. осіб, а проведенню допомагали близько 1500 волонтерів різного віку і статусу.

На форумі працював конференц-зал на 20 тис. осіб, де проводився конкурс Корану, постійно йшли виступи відомих діячів, вчених, мислителів і проповідників, а також груп з національними та ісламськими піснями. Діяли кілька виставкових салонів, де численні мусульманські громадські, освітні, наукові та комерційні організації знайомили відвідувачів зі своєю діяльністю і виробленою продукцією.

Активну участь в заході брали численні молодіжні організації, серед яких скаутські, студентські, правозахисні та інші.

Гості форуму отримали можливість розширити свій кругозір і познайомитися з численними організаціями Європи. В останній день заходу організаторами був випущений кольоровий ілюстрований бюлетень, що розповідає про найцікавіші події, які відбулися за час фестивалю. Варто відзначити, що вся команда, яка готувала бюлетень, складалася з волонтерів, що видали його за свій рахунок.

На закінчення учасники заслухали підсумкові виступи організаторів та іноземних гостей форуму.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.