Центр ісламської цивілізації зводять у столиці Узбекистану

©️CA-NEWS
©️CA-NEWS
12.04.2019
Оцініть статтю: 
(141 оцінка)
editor
Зображення користувача editor.

У Ташкенті триває будівництво Центру ісламської цивілізації Узбекистану, паралельно з будівництвом формуються розділи музею та бібліотеки, що ввійдуть до наукового комплексу, складають списки експонатів, рукописів, історичних документів та інших раритетів. Вибирають і найнадійніші, найякісніші вітрини, призначені для музейних експонатів, виробництва Німеччини, Канади й США.

Як повідомляє «Центральноазіатська новинна служба CA-NEWS» з посиланням на інформаційне агентство «Жахон» при Міністерстві закордонних справ Узбекистану, до формування експозицій залучені вчені-історики, теологи, мистецтвознавці, архітектори, археологи, провідні музеєзнавці, художники, дизайнери та інші фахівці.

Тим часом інформагентство «Жахон» наводить слова Президента Республіки Узбекистан Шавката Мірзійоєва на 72-й сесії Генеральної асамблеї ООН у Нью-Йорку:

«Найважливіше завдання — довести до широкої світової громадськості справді гуманістичну суть ісламу — священної релігії, що закликає до добра й миру, збереження справжньої людської основи. З огляду на це керівництво республіки ухвалило рішення створити в Ташкенті Центр ісламської цивілізації, покликаний протистояти невігластву освітою, пропагувати спадщину наших великих предків, що зробили величезний внесок у розвиток ісламської культури».

Контролює будівельні та ремонтні роботи, формування експозицій Дирекція з будівництва, реконструкції, капітального ремонту об'єктів, що мають особливо важливе соціальне, культурне та історичне значення при Кабінеті Міністрів республіки. Створена й Координаційна рада, що координує взаємодію всіх залучених учасників.

Субпроектна організація, що бере безпосередню участь у будівництві Центру ісламської цивілізації в Ташкенті, — це відома французька компанія Wilmotte & Associés Architectes, яка спеціалізується на проектуванні історичних об’єктів.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.