Головний редактор DW: Ісламофобія — небезпечний феномен

Головний редактор DW: Ісламофобія — небезпечний феномен
Головний редактор DW: Ісламофобія — небезпечний феномен
19.03.2019
Оцініть статтю: 
(72 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Головний редактор видання Deutsche Welle (DW) Иннес Поль у своєму коментарі зазначає, що ісламофобія — небезпечний феномен, наслідки якого — такі ж жахливі, як і дії радикальних ісламістів, яких до недавнього часу на Заході вважали основним джерелом тероризму. «Тероризм не робить відмінностей між релігіями, культурною ідентичністю або національностями. І ніякого значення не має, де народилася та чи інша людина, де вона живе зараз і як довго», — йдеться у матеріалі «Перед загрозою тероризму всі рівні».

Метою теракту у Крайстчерчі стали мусульмани, які брали участь у п’ятничній молитві у мечеті. Цей теракт стався в храмі, де зазвичай люди відчувають себе захищеними й безтурботно занурюються у свої думки, не очікуючи ніякого удару з боку. У такій ситуації найлегше стати жертвою терористів.

Як кажуть, перед Богом усі рівні. Як і перед злиднями і горем, які об’єднують людей, роблячи їх рівними.

Терорист, який розстріляв людей у двох мечетях, продумав свій жахливий план до дрібниць і все спланував похвилинно, про що свідчить поширене ним в інтернеті відео. Але вирішального моменту він не врахував: терор повинен розділити суспільство, однак насправді він може його і консолідувати.

Атеїст ти чи віруюча людина, християнин, юдей чи мусульманин — на тлі терористичної загрози це не має ніякого значення. Тероризм не робить відмінностей між релігіями, культурною ідентичністю або національностями. І ніякого значення не має, де народилася та чи інша людина, де вона живе зараз і як довго.

Втішає лише те, що міжнародне співтовариство засудило цей теракт  так само одностайно й однозначно, як і атаки ісламських терористів у Парижі, Брюсселі, Лондоні, Мадриді чи Берліні. Якщо йдеться про тероризм і терористів, які дуже жорстоко вбивають ні в чому не винних людей, не може бути ніяких подвійних стандартів!

Ісламофобія — небезпечний феномен, на який ми на Заході повинні дивитися так само, як на невелику, але небезпечну групу готових до насильства екстремістів серед мусульман.

Автор: Інес Поль, головний редактор DW

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.