Мусульманська ліга Польщі понесла тяжку втрату

Помер заступник голови Верховної ради Мусульманської ліги в Польщі, муфтій Польщі, Голова Ради імамів при Лізі Недал Абу Табак.
Помер заступник голови Верховної ради Мусульманської ліги в Польщі, муфтій Польщі, Голова Ради імамів при Лізі Недал Абу Табак.
02.12.2020
Оцініть статтю: 
(119 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Мусульманська Ліга в Республіці Польща (Liga Muzułmańska w RP) — найбільша мусульманська організація в країні — понесла непоправну втрату. Помер заступник голови Верховної ради Мусульманської ліги в Польщі, муфтій Польщі, Голова Ради імамів при Лізі Недал Абу Табак.

Про це Мусульманська Ліга в РП повідомила в соцмережі Фейсбук.

Довідка: Мусульманська ліга в Республіці Польща створена 14 квітня 2001 року за ініціативою польських мусульман у відповідь на зростаючу кількість мусульман у Польщі з метою задоволення релігійних потреб мусульманської громади.

Ліга була офіційно зареєстрована 6 січня 2004 року у Департаменті конфесій і національних меншин при Міністерстві внутрішніх справ та адміністрації й офіційно внесена до Реєстру церков та інших релігійних об’єднань.

У своїй діяльності Ліга посилається на джерела ісламу.

Статутними цілями Ліги є: поширення ідеї ісламу, засвоєння і закріплення принципів релігії ісламу; виконання мусульманських релігійних обрядів; будівництво та управління культовими центрами мусульманської релігії відповідно до потреб Ліги; представництво інтересів членів Ліги на національному та міжнародному форумах; інтеграція з польським суспільством при збереженні мусульманської ідентичності; здійснення позитивної і творчої співпраці в різних сферах життя всередині польського суспільства між членами Ліги і послідовниками інших релігій; захист прав людини, боротьба з усіма формами расизму і нетерпимості.

Стратегія: прагнення задоволення всіх релігійних потреб умми в Республіці Польща, зокрема забезпечення ритуальних місць у всіх регіонах країни; благодійна діяльність для біженців і бідних мусульман; діяльність із забезпечення прав мусульман, передбачених Конституцією Республіки Польща.

Мусульманська Ліга відіграє роль міжкультурного і цивілізаційного мосту, протидіє будь-яким стереотипам, які шкодять мусульманам і спотворюють образ ісламу; просуває ідеї мультикультуралізму і різноманітності відповідно до послання Корану: «О люди! Ми зробили вас із чоловіка і жінки, зробили вас народами і племенами, щоб ви знали одне одного…» (Коран, 49: 13).

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.