На Гаваях дозволили фотографуватися на водійські права в хіджабі

На Гаваях дозволили фотографуватися на водійські права в хіджабі
На Гаваях дозволили фотографуватися на водійські права в хіджабі
29.10.2018
Оцініть статтю: 
(150 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

В окрузі Мауї більше не вимагають, щоб на фотографіях для водійських посвідчень було видно вуха, а це означає, що мусульманкам не потрібно знімати свій хіджаб, щоб отримати відповідний документ.

Про це повідомляє The Мaui News.

Питання про фотографування у хіджабі виникло, коли мусульманка Лейсі Тобоса, яка проживає на Гаваях, не змогла подовжити дію своїх водійських прав — чиновники вимагали від неї для фотографування на документ зняти з голови шаль, яка закривала її вуха.

Їй знадобилося 18 тижнів, щоб отримати дозвіл і «документ схвалення» з Відділення релігії в Гавайському університеті в Маноа, що підтверджує її релігійну приналежність.

9 жовтня Американський союз громадянських свобод направив лист в округ Гаваї з вимогою «змінити неконституційну політику, яка порушує першу поправку до Конституції США».

Листи-попередження про неконституційність вимог знімати хіджаби для фотографій на документи також були відправлені в адміністрації округів Гонолулу, Мауї і Кауаї. Прес-секретар округу Мауї Рід Антоне підтвердив минулого тижня отримання такого листа.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.