Туреччина запрошує українських студентів на навчання

Навчання в Туреччині стає ближчім для українців
24.03.2016
Оцініть статтю: 
(577 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Прийом заявок на навчання в Туреччині за стипендіальною програмою найрізноманітніших тематичних напрямів триває до 31 березня.

Про це повідомляє КримSOS.

Türkiye Scholarships (Турецькі стипендії) – це стипендіальна програма вищої освіти для іноземних студентів на бакалавраті, магістратурі та аспірантурі, що фінансується урядом Туреччини.

Як сказано у повідомленні, програма покриває вартість навчання, місячну стипендію, курс турецької мови, розміщення на території університету, вартість квитків на переліт, медичну страховку.

Навчання в університетах Туреччини ведеться переважно турецькою мовою. Тим не менш, деякі департаменти та університети пропонують програми англійською, французькою або арабською. Кандидат, який хоче вчитися однією з цих мов, повинен мати міжнародно визнаний сертифікат, аби довести свій рівень володіння нею.

Нещодавно Іслам в Україні вже інформував про два стамбульських університети Коч і Сабанджі, які потрапили в рейтинг топ-20 кращих світу, що підтверджує якісний рівень навчання в турецьких ВНЗ.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.