В Узбекистані зареєстрували Ісламську академію

В Узбекистані зареєстрували Ісламську академію
Фото ілюстративне
25.01.2018
Оцініть статтю: 
(169 оцінки)
admin
Зображення користувача admin.

Ісламська академія Узбекистану отримала свідоцтво про державну реєстрацію. Вручення документа відбулося в Міністерстві юстиції 16 січня.

Ісламська академія стала першим та єдиним вищим навчальним закладом не тільки в Узбекистані, але і у всій Центральній Азії, де реалізуються освітні програми післявишівської релігійної освіти, здійснюється підготовка фахівців вищої кваліфікації для викладацької та наукової діяльності, пише Подробно.Uz з посиланням на Управління мусульман Узбекистану.

Створення ВНЗ було передбачено Указом Президента Узбекистану від 15 грудня 2017 року. Засновником недержавного вищого освітнього і науково-дослідного інституту виступило Управління мусульман країни. В Академії готуватимуть магістрів і докторів богослов’я.

Навчальний заклад створено з метою забезпечення вищих і середніх спеціальних релігійних освітніх установ країни висококваліфікованими науковими та педагогічними кадрами.

— Підготовка в цій академії магістрів за спеціальностями «Коранознавство», «Науки фікг», «Хадисознавство» і «Науки калам» може стати серйозним фундаментом для появи в нашій країні таких великих релігійних вчених, як Імам Бухарі, Імам Тірмізі, Абдулгалік Гіждувані, Бахоуддін Накшбанді, — зазначив муфтій Усманхан Алімов.

При академії діятиме спеціалізована наукова рада із захисту магістерських та докторських дисертацій і присвоєння наукових ступенів магістра ісламознавства, доктора філософії і доктора ісламознавства. Для незалежних дослідників планується впровадження можливостей дистанційної освіти та самостійного ведення досліджень.

Квота прийому студентів на магістратуру на 2018–2019 навчальний рік склала 16 місць. Надалі вона визначатиметься Управлінням мусульман залежно від потреб у науково-педагогічних кадрах.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.