Єгипет укладе новий контракт з Україною на поставку зерна

Єгипет укладе новий контракт з Україною на поставку зерна
Єгипет укладе новий контракт з Україною на поставку зерна
03.08.2022
Оцініть статтю: 
(100 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Єгипет укладе новий контракт з Україною на поставку зерна з огляду на те, що українська сторона не змогла в березні-квітні цього року виконати договірні зобов’язання через блокади портів Росією. 

Як передає «Информационное сопротивление», про це повідомив перший віцепрезидент Торгово-промислової палати України Михайло Непран в етері телеканалу Hromadske.

«Медіа поширили інформацію, що Єгипет відмовився від українського зерна, але це неправда», — пояснив Непран. 

За словами зернотрейдерів, а також посла України в Єгипті Миколи Нагорного, Єгипет розуміє ситуацію та готовий далі співпрацювати з Україною.

«Єгипетська сторона офіційно запевнила посла України Нагорного, що не відмовляється від співпраці з Україною, що вони розуміють ситуацію з блокуванням портів, і Єгипет надалі готовий працювати з Україною та закуповувати зерно», — підкреслив віцепрезидент ТППУ.

Рішення про розірвання попереднього контракту Непран назвав «цивілізованим».

«Дійсно, контракт було укладено. Але українська сторона через блокаду портів не могла виконати його своєчасно. Вийшло так, що в угоді не був передбачений пункт про форс-мажор, тому дійшли цілком цивілізованого на законодавчому рівні рішення: закрити той контракт, що не можна виконати, та укласти новий, за яким буде здійснено закупівлю», — підбив підсумок віцепрезидент ТППУ.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.