Жозеп Боррель: Іслам — це релігія, яка не має ніякого стосунку до тероризму

Жозеп Боррель: Іслам — це релігія, яка не має ніякого стосунку до тероризму
Жозеп Боррель: Іслам — це релігія, яка не має ніякого стосунку до тероризму
18.12.2020
Оцініть статтю: 
(135 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Читать на русском

Верховний представник із закордонних справ і політики безпеки Євросоюзу Жозеп Боррель заявив про необхідність розділяти терористичну діяльність і іслам.

Як повідомляє видання «TRT російською», Жозеп Боррель на прес-конференції за результатами 5-го Регіонального форуму Середземноморського Союзу заявив про те, що не можна використовувати вираз «ісламський тероризм».

«Ті, хто вчиняє терористичні напади, народилися у Франції, Німеччині, у Європі. Їхні предки походять не з Північної Африки, а з різних регіонів, наприклад з Кавказу. Не варто шукати причинно-наслідкові зв'язки між терактами у Франції й Австрії. Ця проблема не має стосунку до соціально-економічних відмінностей у країнах Середземного моря», — сказав він.

Пан Боррель зазначив, що іслам — це релігія, яка не має ніякого стосунку до тероризму, тому необхідно розділяти терористичну діяльність і іслам.

«Не можна вживати термін «ісламський тероризм»», — заявив Жозеп Боррель.

Нагадаємо, що Верховний представник Союзу із закордонних справ і політики безпеки (англ. High Representative of the Union for Foreign Affairs) — основний координатор і представник спільної зовнішньої політики і політики безпеки Європейського союзу.

З 1 грудня 2019 року цей пост займає Жозеп Боррель.

До переліку посадових повноважень Верховного представника також входить  членство у Європейській комісії і головування у Раді з іноземних справ.

Верховний представник формально іменується як Верховний представник Союзу з закордонних справ і політики безпеки. Однак, раніше пост називався «Верховний представник із загальної іноземної політики і політики безпеки» і, відповідно до Європейської конституції, повинен був називатися як «Союзний міністр закордонних справ».

Останній варіант часто використовується в мас-медіа.

mail Наш Телеграм-канал

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.