Британські мусульмани протестують проти уроків ЛГБТ у школах Бірмінгема

Британські мусульмани протестують проти уроків ЛГБТ у школах Бірмінгема
© ️caters news agency: Амір Ахмед, один з лідерів протестів у Паркфілді
Британські мусульмани протестують проти уроків ЛГБТ у школах Бірмінгема
© ️Голос Ісламу: Ендрю Моффат, який «перебуває у цивільному партнерстві», прищеплює мусульманським дітям терпиме ставлення до содомії
Британські мусульмани протестують проти уроків ЛГБТ у школах Бірмінгема
Британські мусульмани протестують проти уроків ЛГБТ у школах Бірмінгема
20.03.2019
Оцініть статтю: 
(239 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Початкова школа, у якій учням розповідали про гомосексуалізм у рамках програми з боротьби з гомофобією, припинила навчальний процес після того, як сотні дітей були відкликані батьками на знак протесту.

«Общинна школа Паркфілд у Солтлі, Бірмінгем, стала місцем щотижневих акцій протесту проти уроків, які, як стверджують батьки, пропагують спосіб життя геїв і транссексуалів», — повідомляє «Голос ісламу» з посиланням на The Guardian.

Тобто, перекладаючи з мови ліберальної журналістики, маленьких дітей (школа, нагадаємо, початкова), повсякденні турботи яких пов’язані з переглядом мультиків, іграми з друзями і поїданням морозива, вирішили навчити боротися з гомофобією, поважати цінності сексуальних меншин, замість того, щоб тримати їх подалі від всякого бруду. Але мусульмани Бірмінгема спробували запобігти цьому. За словами батьків, близько 600 мусульманських дітей у віці від 4 до 11 років забрали зі школи.

На одній школі, як повідомляє «Голос Ісламу» в іншій своїй публікації, цей протестний рух не зупинився. Ще чотири школи Бірмінгема припинили викладання ЛГБТ-програм після скарг батьків.

Leigh Trust — організація (траст), яка керує кількома школами у Бірмінгемі, заявила, що призупиняє програму No Outsiders («Немає чужих») до моменту досягнення згоди з батьками. Leigh Trust уточнила, що зупиняє уроки до Рамадану, який закінчується у червні. Рішення поширюється на чотири школи, зокрема на початкову школу Лі, початкову школу Алстон, школу для дітей і підлітків Мальборо і початкову школу Уіндкліфф.

Leigh Trust також заявила про бажання обговорити програму з батьками для пошуку «позитивного способу» викладання Закону про рівність.

Повідомляється, що деякі батьки у Паркфілді й інших чотирьох школах стверджують, що послання ЛГБТ-класів суперечить ісламу, а також вважають, що такі заняття не варто проводити для маленьких дітей.

Проект No Outsiders був створений і апробований у Паркфілді у 2014 році помічником головного вчителя Ендрю Моффатом, який отримав ступінь MBE за послуги із забезпечення рівності і різноманітності в освіті у 2017 році. На думку офстеда (управління освіти), уроки «відповідають віку».

Амір Ахмед, один із лідерів протестів у Паркфілді, сказав, що бачив презентацію програми, яку планували показати урядові у рамках стратегії «Запобігання», спрямованої на зменшення радикалізації.

«Я думаю, що це обурливо», — сказав він.

«Досить огидно, що школа представила наших дітей як потенційних радикалів», — обурюється Амір.

Ахмед сказав, що мусульманська громада «шанобливо і терпимо» ставиться до британських цінностей, але тепер відчуває себе жертвою.

Він стверджує, що батьків-учасників протесту «фактично позначили як гомофобів».

«Принципово проблема, з якою ми стикаємося щодо No Outsiders, полягає у тому, що вона змінює моральну позицію наших дітей щодо сімейних цінностей і щодо сексуальності, а ми є традиційною громадою… Морально ми не приймаємо гомосексуалізм як правильні сексуальні відносини. І справа зовсім не в гомофобії… це все одно, що називати людину ісламофобом, тому що вона не сповідує іслам», — уточнює Амір Ахмед.

Минулого місяця The Guardian повідомляла, що 400 батьків, здебільшого мусульман, підписали петицію із закликом виключити з навчальної програми уроки про ЛГБТ.

Батьки протестують біля школи Солтлі, яка визнана Офстедом (Управління зі стандартів у сфері освіти — ГІ) видатною. На одному з протестів вони тримали таблички зі словами: «Скажи ні пропаганді гомосексуалізму і ЛГБТ-способу життя нашим дітям», «Припиніть експлуатацію дитячої невинності» і «Освіта, а не ідеологічна обробка».

Щоб було зрозуміло, проти чого саме протестували батьки учнів, уточнюємо: дітям у віці від шести років викладають п’ять уроків на рік за програмою No Outsiders («Немає чужих»), кожен з яких охоплює теми, що відповідають вимогам Закону про рівність. Учні читають книги «Мамочка, мама і я», «Король і король» — розповіді про одностатеві стосунки і шлюби. Однак після старту програми почалися протести батьків, які забрали дітей зі школи. Школа звернулася до батьків із закликом припинити акції протесту, заявивши, що вони «засмучують і підривають» дітей. Тобто, на думку педагогів, дітей «засмучує» і «підриває» протест батьків, а не курс гомосексуалізму у школі. Зі статті стає зрозумілим, що за цей курс у школі відповідає якийсь Ендрю Моффат, який «перебуває у цивільному партнерстві», тобто є відкритим геєм. На фото саме він прищеплює мусульманським дітям содомітські цінності за допомогою спеціально написаної дитячої книги з картинками. У Бірмінгемі знайшлися мусульмани, які не прийняли цього.

Вперше на цю проблему відреагувала Фатіма Шах, яка забрала свою 10-річну дочку зі школи, аргументувавши своє рішення тим, що діти занадто малі, щоб вивчати в класі теми одностатевих шлюбів і права ЛГБТ. «Ми не купка гомофобних матерів», — сказала вона.

«Ми вважаємо, що деякі з цих занять — недоречні. Обговорювані теми — дуже дорослі і складні для сприйняття і розуміння дітей», — стверджує Фатіма.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.