Наближається день народження Пророка Мухаммада

17.12.2015
Оцініть статтю: 
(336 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

12 числа місяця Рабігуль-авваль 571 року на світ народився Мухаммад (салляллаху алейхи васаллям), якому через 40 років після народження судилося стати великим Пророком, посланцем до всього людства, оскільки Аллаг у Корані мовить: «І послали ми тебе, як милість для світів».

Завдяки одній людині світло Ісламу поширилося на всі континенти світу, і зараз мусульман − людей, які шанують пророка Мухаммада (салляллаху алейхи васаллям), віддаючи йому мир і благословення, − на планеті Земля налічується близько 1 мільярда 200 мільйонів осіб.

Як нагадує IslamToday, у Рабігуль-авваль мусульмани більше, ніж в інші місяці, згадують Пророка, його прекрасну вдачу, етику, діяння, взаємини з іншими людьми, про поклоніння та інші сфери його життя.

Послідовники Ісламу виражають любов до Посланця Аллага (салляллаху алейхи васаллям) тим, що роблять добрі справи, надають благодійну допомогу, а вчинками доводять свою старанність на шляху наслідування прикладу улюбленого Пророка (салляллаху алейхи васаллям).

Цього року 12 число місяця Рабігуль-авваль 1437 року відповідає 23 грудня 2015 року.

Зауважимо в тему − як раніше повідомляло видання Islam Review, азан (заклик до молитви і слова возвеличення Аллага) звучить на Земній кулі протягом 24 годин на добу. Це з’ясували вчені-математики з Об’єднаних Арабських Еміратів (видання Ансар з посиланням на арабський журнал «Аль-ваі аль-ісламі» уточнює, що про це розповів еміратський вчений Абдул Хамід аль-Фаділь). Вони підрахували, що за правильного промовляння тривалість азану становить 4 хвилини, як і відстань між 360 меридіанами, на які ділиться наша планета. Оскільки час промовляння азану суворо прив’язане до конкретного часу доби, виходить, що він звучить на Землі постійно − закінчившись в одному меридіані, починається в іншому. Таким чином, вихваляння Аллагу і заклики до молитви звучать на планеті Земля безперервно − 1440 хвилин або 24 години на добу.
 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.