Шейх Карадаві: «Обов’язок вирішення проблем умми сьогодні лягає на ісламських учених»

Шейх Карадаві: «Обов’язок вирішення проблем умми сьогодні лягає на ісламських учених»
Шейх Карадаві закликав мусульман забути про розбіжності та об’єднатися навколо непорушних основ Ісламу
10.11.2017
Оцініть статтю: 
(442 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

Днями у Стамбулі відбулася конференція Всесвітнього союзу мусульманських учених. Для участі в форумі в Туреччину прибуло багато ісламських богословів і видатних релігійних діячів з різних країн світу, зокрема і всесвітньо відомий ісламський вчений шейх Юсуф Аль-Карадаві.

— Іслам поширився з Арабського півострова до Китаю, від Самарканда до Індійського субконтиненту, Азії та Європи в короткий час. Тепер наш обов’язок відродити славу умми, якою вона була в ті дні, коли мусульмани правили світом. Це наша обіцянка уммі, — передає слова Карадаві видання Голос ісламу.

Як зазначається, Юсуф Аль-Карадаві в своїй промові також сказав, що обов’язок рішення основоположних проблем умми сьогодні лягає на ісламських вчених. Шейх також закликав мусульман гуртуватися навколо непорушних основ Ісламу, відкинувши розбіжності, які розділяють їх.

Нагадаємо, в Стамбулі також проходить 27-ма конференція Європейської ради фетв та досліджень, яка зібрала духовних лідерів ісламського світу, фахівців з ісламського права, керівників мусульманських громадських об’єднань країн Європи, Близького Сходу та Азії. Українських мусульман на цьому форумі представляють члени шаріатського комітету ДУМУ «Умма» голова ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» Сейран Аріфов, імам ІКЦ ім. Мухаммада Асада Мурат Сулейманов, директор ІКЦ м. Харкова Шаді Отман.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.