Аеропорт «Сімферополь» отримає ім'я Амет-хана Султана

1
Кримськотатарський льотчик-випробовувач Амет-хан Султан (1920-1971)
17.02.2010
Оцініть статтю: 
(215 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Міжнародний аеропорт «Сімферополь» буде носити ім'я кримськотатарського льотчика-випробовувача Амет-хана Султана. 11 лютого на засіданні Постійної комісії Верховної Ради Автономної Республіки Крим у справах культури, молоді та спорту, парламентарії автономії підтримали відповідну пропозицію ініціативної групи кримськотатарських пілотів «Ватан к'анатлари» («Крила батьківщини»).

Кримськотатарський депутат ВР АРК Шевкет Кайбуллаєв відзначив у ході засідання комісії, що присвоєння аеропорту «Сімферополь» імені Амет-хана Султана було б важливим кроком і показником толерантної атмосфери на півострові.

Пропозицію одноголосно підтримали члени комісії і відзначили, що ім'я Амет-хана Султана можна присвоїти аеропорту в рамках заходів до 90-річчя з дня народження льотчика-випробувача.

Як повідомляє інформагентство QHA, цього року виповнюється 90 років від дня народження двічі Героя Радянського Союзу Амет-хана Султана. У зв'язку з цим, кримськотатарська ініціативна група авіаторів «Ватан к'анатлари», з метою увіковічнення пам'яті великого льотчика, виступила з пропозицією присвоїти міжнародному аеропорту «Сімферополь» ім'я Амет-хана Султана.

За матеріалами QHA

Посилання на тему:

Новини

В Сімферополі вшанували пам'ять славетного сина кримськотатарського народу Амет-хана Султана

Статті

Крила Ісламу. Історія мусульманської авіації

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.