Держкомнацрелігій привітав мусульман України з відкриттям мечеті в Луганську

1
Користуючись нагодою, Ю. Решетніков побажав українським мусульманам «добра і щастя, міцного здоров’я, родинного затишку та подальших духовних звершень»
08.06.2010
Оцініть статтю: 
(319 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

У зв'язку зі святковими урочистостями з нагоди відкриття Соборної мечеті у м. Луганську, голова колегії Державного комітету України у справах національностей та релігій Юрій Решетніков привітав ДУМУ «Умма» з помітною подією у житті мусульман України.

Користуючись нагодою, Ю. Решетніков побажав учасникам святкових заходів «добра і щастя, міцного здоров’я, родинного затишку та подальших духовних звершень».

«Сьогодні Українська держава пишається розмаїттям національних культур та релігійних традицій, які стали її національним надбанням і нашою спільною спадщиною, яку належить зберігати й примножувати», - йдеться у привітанні.

Голова Держкомнацрелігій зазначив, що Україна стала гостинним домом для багатьох народів, котрі традиційно сповідують іслам і усвідомлення відповідальності за добробут та спокій в цьому домі, за його сьогодення й майбутнє, робить невідокремленим наш демократичний поступ від загальносвітового процесу.

Україна «високо цінує благородну працю вітчизняної мусульманської умми на духовній ниві, шанує вагомий внесок у справу піднесення моральних засад суспільного буття».

«Нині Духовне управління мусульман України «Умма» переживає час свого динамічного розвитку, відіграючи помітну роль у відродженні духовності, культури і просвіти мусульманської громади», - зазначають у Держкомнацрелігій.

Нагадаємо, 29 травня 2010 року у Луганську відбулося офіційне відкриття Соборної мечеті. Організаторами заходу виступили ВАГО «Альраїд», ДУМУ «Умма» і релігійна організація «Салам».

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Новини

Нова Соборна мечеть у Луганську - чинник міжконфесійного миру і злагоди

В Луганську відбулося урочисте відкриття Соборної мечеті

ДУМУ «Умма» запрошує на урочисте відкриття Соборної мечеті у Луганську

В Луганську урочисто відкриється перша мечеть

У Луганську відбувся семінар «Достоїнства мусульманської сім'ї»

Статті

Іслам у сучасному Луганському регіоні

Огляд преси

Мусульмани відкриють у Луганську мечеть. І будуть щорічно вітати християн з Великоднем («ОстроВ»)

Під знаком півмісяця. Поклонятися Аллаху у Луганську непросто («Молодогвардеец»)

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.