Представники ДУМУ «Умма» і ВАГО «Альраїд» нагороджені за внесок у розвиток української держави

1
Вручення пам'ятної нагороди
05.05.2011
Оцініть статтю: 
(188 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

В рамках першої науково-практичної конференції у Донецьку «Іслам і ісламознавство в Україні» Саїд Ісмагілов, муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» і Хамза Іса, представник Всеукраїнської асоціації громадських організацій «Альраїд» на Донбасі, були удостоєні нагороди за внесок у розвиток незалежної української держави.

«Ми хотіли б відзначити особливими нагородами українського реєстрового козацтва двох чоловіків, які завжди у найскладніші часи знаходилися поряд із нами. Ми не відокремлюємо їх від себе, тому що вони — наші брати, — представляючи до нагороди, сказав Ігор Козловський, керівник Центру релігієзнавчих досліджень і міжнародних духовних відносин ДУІШІ, — ця медаль спеціально підготовлена до 20-ліття незалежності України».

Пам'ятну нагороду «Медаль за 20 років незалежності України» вручив Анатолій Шевченко, ректор ДУІШІ і гетьман українського реєстрового козацтва, член-кореспондент НАН України, побажавши Саїду Ісмагілову і Хамзі Ісі стійкості й успіхів у справі розповсюдження міжрелігійного миру і злагоди у багатонаціональному українському суспільстві.

Муфтій ДУМУ «Умма» був дуже вдячний гетьману за надану честь: «Організовуючи наукові конференції, дослідження, розвиваючи українське релігієзнавство ви і ваш університет робить вагомий внесок у підтримку миру і стабільності на українській землі».

За матеріалами arraid.org

Посилання на тему:

Представництво Президента в Криму високо оцінило діяльність ісламської асоціації

У другому за чисельністю мусульман регіоні України започаткована ісламознавча конференція високого рівня

Українська мусульманська асоціація стала лауреатом міжнародної премії

Донецька мусульманська організація вдруге удостоїлася нагороди міського голови

Мер Донецька нагородив організацію "Аль-Амаль" за активну участь у розвитку українського суспільства в регіоні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.