Прокуратура Криму розкритикувала боротьбу Рескомнацу з ксенофобією і расизмом

1
Органи місцевої влади не займаються профілактикою можливих протиправних проявів у сфері міжетнічних відносин і усунення їх причин.
07.02.2011
Оцініть статтю: 
(390 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Республіканський комітет Криму у справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян приділяє мало уваги профілактиці проявів расизму і ксенофобії. Про це заявив начальник відділу нагляду за дотриманням законів у міжнаціональних відносинах прокуратури Криму Олександр Зіневич.

Як повідомив А. Зіневич на засіданні постійної комісії Верховної Ради Криму з міжнаціональних відносин і проблем депортованих громадян, почастішання випадків вандалізму щодо етнічних кладовищ і релігійних споруд свідчить про те, що місцеві органи влади і Республіканський комітет ведуть незадовільну роботу у цьому напрямку.

«Прокуратурою Криму проводилися перевірки в органах місцевої влади й, зокрема, і в Республіканському комітеті з міжнаціональних відносин. Основні аспекти, яким ми приділили увагу, це те, що органи місцевої влади не займаються профілактикою можливих протиправних проявів у сфері міжетнічних відносин і усунення їх причин. Ми вказуємо Рескомнацу, що необхідно розробити якісь заходи [для вирішення цього питання]», — зазначив він.

За словами А. Зіневича, комітету необхідно координувати діяльність органів місцевої влади, здійснювати моніторинг локальних Інтернет-мереж, друкарської продукції, взаємодіяти з представниками Національної експертної комісії із захисту суспільної моралі.

«Прокуратура не хвалить якісь державні органи. Вона вказує на ті порушення, які виявила і як їх необхідно усувати. Є такий вислів: «Не лай самого себе — за тебе це зроблять твої друзі». Ми друзі Рескомнацу, тому ми їм просто вказуємо, куди їм необхідно направити свою роботу», — завершив він.

За матеріалами «е-Крим»

Посилання на тему:

Міжконфесійна рада Криму стурбована почастішанням випадків вандалізму проти культових споруд

Кримськотатарська діаспора Туреччини стурбована нападами на релігійні об'єкти мусульман у Криму

Осквернителями мечеті в Криму виявилися місцеві школярі

Головне завдання правоохоронців – знайти вандалів, що підпалили мечеть - Чубаров

Опоганення меморіалу жертв депортації у Сімферополі – спроба посварити український і кримськотатарський народи

Порушена кримінальна справа за фактом підпалу сімферопольської мечеті

Прокуратура АРК дала відповідь щодо акту вандалізму на «Баттал Челебі»

ОІК виступила на захист ісламських святинь на Кримському півострові

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.