Табір «Джерела толерантності» - міжкультурний діалог для дітей

1
Проект спрямований на профілактику проявів расової та релігійної нетерпимості у молодіжному середовищі
11.08.2010
Оцініть статтю: 
(472 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

З 11 по 28 серпня 2010 року в оздоровчому комплексі «Високі Карпати» Рахівського району Закарпатської області пройде дитячий табір «Джерела толерантності». Його організатором є Конгрес національних громад України.

«Джерела толерантності» пройдуть за підтримки Міністерства культури і туризму України, Євразійського єврейського конгресу, Міжнародного фонду «Відродження», Датської ради у справах біженців та інших благодійних організацій, спонсорів і приватних осіб.

Учасники табору – діти українського походження, представники національних меншин України, а також діти-біженці. Зокрема, у його роботі візьмуть участь 12 дітей із кримськотатарських родин.

Проект спрямований на виховання в української молоді толерантності, взаємної поваги, культури міжнаціонального спілкування, а також на поширення знань про національне розмаїття України, профілактику проявів расової та релігійної нетерпимості у молодіжному середовищі.

У таборі працюватимуть педагоги-професіонали, які спеціалізуються у сфері міжнаціональних відносин, повідомляє «Громадський простір», посилаючись на офіційний сайт Міністерства культури України.

За інформацією агенції «Кримські новини», табір працює за унікальною методикою занурення, що передбачає щоденні заняття, під час яких всі учасники пробують жити як представники окремої культури.

Для довідки

Проект дитячого міжнаціонального табору «Джерела толерантності» діє з 2002 року. Він відбувається влітку і триває залежно від можливостей фінансування від 15 до 21 дня. Місце проведення постійно змінюється з метою показати унікальну методику роботи з дітьми різних національних громад у всіх куточках України і щоб учасники табору також могли побачити різні регіональні особливості держави.

Для участі у таборі діти виконують конкурсну роботу і рекомендуються національною громадою.

За матеріалами «Громадський простір», агенція «Кримські новини»

Посилання на тему:

Новини

Видано перший в Україні навчальний посібник з толерантності для студентів

Міжнародний фонд «Відродження» оголосив в Криму конкурс «Толерантна Україна»

В Луганську стартував проект з міжнаціональної та етнічної толерантності

В Україні поширюватимуть цінності культурного розмаїття

У Києві презентували дитячу книжку про біженців

Статті

Культура толерантності в Ісламі

Міжетнічні відносини в Ісламі

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.