У Сімферополі відбувся всекримський конкурс кулінарів серед мусульманок

1
«Конкурс виявився дуже серйозним і цікавим, а найголовніше – смачним».
02.03.2011
Оцініть статтю: 
(116 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

19 лютого в Ісламському культурному центрі «Альраїд» м. Сімферополя відбувся конкурс кулінарів серед жінок. Більше 30-ти учасниць виставили на суд жюрі справжні кулінарні «шедеври», чим організатори й гості були приємно здивовані. «Радісно відзначити високу активність учасниць і те, що навіть наші сестри, яким уже за 70 років, теж принесли свої випічки: заварні тістечка, курабіє, шекер к'ийикъ, бурма та інші вироби», - розповіли «Іслам в Україні» організатори конкурсу.

Варто зазначити, що деякі кондитерські вироби привезли з смт. Радянське (90 км від Сімферополя), Алушти (40 км), Бахчисараю (30 км). Отже, цей конкурс має повне право вважатися всекримським.

У конференц-залі було справжнє свято. Понад 120 жінок і більше 50 дітей стали гостями і учасниками заходу.

Голова жіночого відділу ВАГО «Альраїд» Амруллуєва Фатіме після привітання надала слово дитячому відділу, а саме групі «Хабібуллах» (Любі Аллаху). Група показала концертну програму. Дуже багато цікавого діти розповіли й заспівали дорослим, змусили їх і плакати, і сміятися. А коли діти заспівали «салават», пішли у зал до гостей і несподівано подарували по одній гвоздиці сестрам похилого віку (які були заховані за їх спинами), це викликало сльози радості на їх очах. Сльози радості, що молоде покоління так поважає й шанує старших, і отримує високоморальне виховання у лоні Ісламу.

Що ж до результатів кулінарного конкурсу, то його переможців оголосили відразу після концертної програми. I місце посів торт «Шлях до істини» Сулейманової Фатіми з смт. Радянське. II місце отримав торт «Мрія» Решітової Акіме з м. Сімферополя. III місце присудили торту «Екзотика» Асанової Зера із м. Сімферополя.

За словами організаторів, «конкурс виявився дуже серйозним і цікавим, а найголовніше – смачним».

Програма завершилася поїданням усіх приготованих солодощів. Дійсно, нічого не з'їденого не залишилося, а це означає, що всі учасниці конкурсу зайняли призові місця. Дуже багато гостей дякували організаторам за цей захід. Конкурс відбувся й свято вдалося.

Власкор.

Посилання на тему:

У Сімферополі мусульманки обговорять секрети сімейного щастя

Професійні курси для мусульманок руйнують стереотипи про Іслам

Мусульманки Криму освоюють професію кравчинь

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.