Україна представляє інвестиційні проекти Близькому Сходу

Що таке Рамадан для мусульман?
25.05.2010
Оцініть статтю: 
(298 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Діловий центр “Україна - Близький Схід” завершив підготовку презентації інвестиційних проектів, які будуть представлені інвесторам з країн Близького Сходу. Загалом проекти передбачають залучення інвестицій в Україну на суму понад $150 млрд. Про це УКРІНФОРМ стало відомо від організаторів заходу.

Українські міністерства, державні органи, відповідальні за покращення інвестиційного клімату, а також провідні українські компанії представили 356 бізнес-проектів, потенційно цікавих для інвесторів з країн Близького Сходу. На підставі запропонованих проектів Діловий центр “Україна - Близький Схід” розробив презентацію інвестиційних можливостей України для близькосхідних партнерів. Наразі триває представлення проектів інвесторам з країн Близького Сходу.

Запропоновані проекти передбачають залучення інвестицій на суму понад $150 млрд і охоплюють майже всі галузі української економіки, зокрема енергозберігаючі та інноваційні технології, сільське господарство, будівництво, транспортний сектор та ін.

Серед найбільш масштабних і знакових для соціально-економічного розвитку України проектів відзначаються “Будівництво терміналу міжнародного аеропорту у Запоріжжі (обсяг інвестицій, передбачених проектом $25,8 млрд) і універсальний морський комплекс терміналів “Голіциново” в Миколаївській області ($2,5 млрд); “Постачання в Україну скрапленого природного газу та будівництво регазифікаційного терміналу ($2 млрд), проектування та будівництво енергоблоків N3,4 Хмельницької АЕС ($2 млрд)”; “Державна програма будівництва вітрових електростанцій до 2014 року в АР Крим ($7,7 млрд) і Державна науково-технічна програма “Розвиток виробництва і використання біологічних видів палива” ($1,3 млрд)”; “Сміттєпереробні комплекси, сільськогосподарські проекти (тваринництво, рослинництво, птахівництво) в усіх регіонах України”.

Засновник Ділового центру “Україна - Близький Схід”, народний депутат України Павло Климець коментує: “Створення бази українських інвестиційних проектів - це один із перших кроків у системній роботі з інвесторами. Надалі в наших планах - представлення проектів зацікавленим партнерам із країн Близького Сходу, деталізація бізнес-планів та реалізація проектів. Сьогодні спільно з Міністерством аграрної політики ми запрошуємо потенційних інвесторів взяти участь у виставці “Агро 2010”, яка відбудеться в Україні у червні цього року, де ми могли б обговорити з близькосхідними партнерами перспективи інвестування в Україну, зокрема у галузь АПК”.

“Україна - Близький Схід”

Діловий центр “Україна - Близький Схід” заснований у 2009 році.

Діяльність Центру зосереджена на просуванні товарів, вироблених українськими підприємствами, пошуку інвесторів у країнах Близького Сходу (Саудівська Аравія, Оман, Катар, Бахрейн, Кувейт, Ірак та Іран) та організації спільних заходів: бізнес-форумів, конференцій тощо.

Центр має два офіси - центральний у Києві та представницький офіс в Дубаї (ОАЕ). У представницькому офісі діє експозиція - виставка українських товарів.

За майже рік існування проведено два інвестиційних бізнес-форуми у Дубаї (ОАЕ), організовано три бізнес-тури в Україну: представників державної нафтової компанії ОАЕ ENOC, корпорації NAKHEEL та міжнародного інвестиційного холдингу MIRO GROUP.

Налагоджено контакти з потенційними інвесторами в певні галузі економіки та забезпечено продаж пробних партій вітчизняних товарів: акумулятори, граніт, соняшникова олія та ін.

За матеріалами УКРІНФОРМ

Посилання на тему:

Новини

Українські товари освоюють мусульманський Схід

Інвестиційна компанія з Арабських Еміратів має намір побудувати метро у Дніпропетровську

Україна розвиватиме тісне співробітництво з арабським світом

У ТПП України відбудеться круглий стіл на тему українсько-арабського економічного співробітництва

В УНІАН відбулася прес-конференція «Інвестиційний потенціал України для країн арабського світу»

Iнвестиції за законами шаріату

Статті

Шаріат-банкінг: українські банки намагаються залучити фінанси мусульманських інвесторів

Перспективи арабських інвестицій в Україні

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.