В Сімферополі пройшла акція проти наркоманії, алкоголізму і тютюнопаління

1
Вулицями Сімферополя пройшла колона людей, зв'язаних канатом. Їх очолили три «пороки» - наркоманія, алкоголізм і тютюнопаління.(Фото: «КІА»)
21.09.2010
Оцініть статтю: 
(387 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

19 вересня у Сімферополі пройшла масштабна акція проти наркоманії, алкоголізму і тютюнопаління. Організатором заходу виступив Союз громадських організацій Криму «Держава – це ми».

Зокрема, близько 100 активістів, зв'язані одним канатом, пройшли по центральних вулицях міста. Очолювали колону троє осіб у сценічних костюмах, які представляли людські пороки: алкоголь (наряд був розписаний найменуваннями відомих торгових марок горілки і пива), наркотик (одіяння було «прикрашене» шприцами і листям конопель), тютюн (наряд розмалювали назвами найбільших виробників цигарок). Обличчя цих трьох людей приховували маски з відомого голлівудського фільму жахів «Крик».

Проходила акція під гаслом: «Якщо ви втомилися мовчати і хочете щось змінити, приєднуйтеся до нас».

Як пояснили організатори, захід проводився з метою донести до свідомості сімферопольців, що вказані пороки є проблемою всього суспільства й вимагають негайного викорінювання.

При цьому організатори заявили, що в Україні щорічно число наркоманів збільшується на 8%, а 70% наркозалежних – молоді люди у віці до 25 років. В той же час Крим займає 5-е місце у країні по розповсюдженню цього соціального пороку.

Крім того, організатори розповіли, що, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, Україна займає 1-е місце по дитячому алкоголізму серед 40 країн світу.

Організатори також висловили занепокоєння тим, що захопленість населення курінням, за оцінками деяких фахівців, набула масштабів епідемії. Так, у країні палить 66% чоловіків і 20% жінок. В результаті Україна займає 2-е місце в Європі по захворюваності туберкульозом.

За матеріалами «КІА»

Посилання на тему:

Новини

У Києві будуть штрафувати за розпивання пива в паперовому пакеті

Верховна Рада відмовилася заборонити вживання алкоголю в українських літаках

Дніпропетровські батьки заявляють, що школа вчить їхніх дітей пиячити та ґвалтувати

Українка визнана найкращим борцем проти тютюну у світі

Куріння щодня вбиває 300 українців

Українське суспільство недооцінює загрозу підліткового алкоголізму

Полтавські мусульмани взяли участь в акції з пропаганди здорового способу життя

Статті

Губить людей не пиво, а губить людей влада

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.