Виховання дітей — піклування про майбутнє

1
Наприкінці травня в Донецьку розпочався дитячий літній семінар
1
У той же час в незвичайній формі пройшов семінар в Ісламському культурному центрі міста Харкова
1
ВАГО «Альраїд» з початку червня відкрила сезон літніх культурно-оздоровчих таборів в Криму заїздом для дітей-сиріт
1
1
1
09.06.2013
Оцініть статтю: 
(182 оцінки)
eugen
Зображення користувача eugen.

Останнім часом мусульманська молодь стала займати активну позицію в житті Ісламу в Україні. Все частіше вони виступають організаторами заходів, що є результатом роботи над їх ісламським вихованням. Відразу два недавніх семінару довели і перше і друге.

Поєднання навчання з відпочинком


Наприкінці травня в Донецьку розпочався дитячий літній семінар, що проходив в Ісламському культурному центрі міста. Він зібрав понад 40 юних мусульман з Донецька та Луганська з єдиною метою: виховання, яке буде цікаво самим дітям. На семінарі діти змогли навчитися основам релігії, молитві і особливостям Ісламського способу життя.


Найбільш захоплює те, як організатори змогли піти від монотонності лекцій, чергуючи їх з практичними заняттями, уроками Корану, конкурсом на кращий малюнок мечеті, прогулянками по місту. Крім того, діти змогли побувати на екскурсії в дельфінарії і донецькій соборній мечеті Ахать-Джамі. Керівники семінару постаралися максимально доступно й ефективно навчити дітей тим моральним якостям, якими володів пророк Мухаммад (мир йому).


Уроки терпіння вустами підлітків


У той же час в незвичайній формі пройшов семінар в Ісламському культурному центрі міста Харкова 27 травня. Підлітки-мусульманки не тільки для своїх однолітків, але і для дорослих, організували захід під назвою «Пророки, тверді духом».


У ході семінару дівчата навели приклади з життя найяскравіших з відомих пророків, чиї складні та повні труднощів історії здатні надихнути і зарядити терпінням будь-яку людину. Висновком після розказаного молодими лекторами був заклик до вивчення біографій пророків, як найбільш гідних прикладів для наслідування серед людей.


Літо — час відпочинку для всіх


Як вже підкреслювалося раніше, ВАГО «Альраїд» приділяє величезну увагу дитячому вихованню, і з початку червня відкрила сезон літніх культурно-оздоровчих таборів в Криму заїздом для дітей-сиріт. У подібних таборах діти знайомляться зі своїми однолітками, спілкуються, відпочивають, а також вдосконалюють свої знання з основ Ісламу та почувають себе частиною ісламської умми.


Джерело: arraid.org


Посилання на тему:


На радість юних кримчан віщатиме дитячий телеканал


У Криму пройшла жіноча конференція, присвячена вихованню дітей в Ісламі


ВАГО «Альраїд» і ВГО «Дитинство» підписали договір про співпрацю


Юні мусульманки пояснили, які вони, їх цінності

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.