ФІОЄ: Безтурботність по відношенню до сіоністської агресії в Палестині може призвести до незворотних наслідків

1
«Уникнути військового конфлікту можна тільки в тому випадку, якщо вільний світ, на чолі з Європою і США, вживе заходів щодо приборкання ізраїльської воєнщини, в ім'я збереження міжнародного миру і стабільності» - йдеться у зверненні FIOE.
22.03.2010
Оцініть статтю: 
(181 оцінка)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

Федерація ісламських організацій в Європі (FIOE) звертається до світової громадськості з надією спільними зусиллями покласти край агресії «Ізраїлю» проти палестинського народу і святинь, дорогих для мусульман і християн усього світу.

У зверненні Федерації від 16 березня підкреслюється, що «Ізраїль» відмовляється надати палестинському народу хоч які-небудь права. Більш того, ізраїльський уряд у своєму виклику всьому світові дійшов до того, що почав принижувати свого світового опікуна - США. Сталося це тоді, коли під час переговорів між представником президента США та ізраїльським міністром закордонних справ, міністр внутрішніх справ «Ізраїлю» оголосив про будівництво ще 1600 місць поселення в окупованому східному Єрусалимі».

Становище особливо погіршилося після закладення радикальними іудеями синагоги поблизу мечеті Аль-Акса, що послужить, на думку тих же радикальних іудеїв, початком зносу третьої Святині ісламу і спорудження на її місці так званого «третього храму».

З огляду на те, що «Ізраїль» продовжує проводити політику вбивств і руйнування, спрямовану проти палестинського народу, Федерація попереджає, що це загрожує новими війнами в регіоні: «Уникнути військового конфлікту можна тільки в тому випадку, якщо вільний світ, на чолі з Європою і США, вживе заходів щодо приборкання ізраїльської воєнщини, в ім'я збереження міжнародного миру і стабільності».

На практиці Федерація пропонує європейським та західним країнам, поміж іншим, вжити заходів для захисту від ізраїльського екстремізму обложеного палестинського народу, ісламських та християнських святинь на території Палестини.

Громадським та неурядовим організаціям в Європі та світі пропонується висловити протест, відкидаючи несправедливість, яку чинять проти палестинського народу. Мусульманські організації повинні виступити з підтримкою братів і сестер у Палестині і з закликом захистити ісламські святині. Пропонується створити групи з членів організації, які будуть стежити за розвитком подій в Палестині, і здатні в разі потреби впливати на позицію їхньої країни щодо цього питання.

Нагадаємо, що попереднє звернення Федерації від 5 березня попереджало керівництво європейських країн про їх відповідальність в приборканні радикальних настроїв «Ізраїлю», підтримуваних їх керівництвом і про небезпеку безперервної агресії з боку «Ізраїлю» проти ісламських та християнських святинь в Палестині.

Європа повинна викрити злочини, які скоює ізраїльський уряд і його збройні сили. Потурання підбурює «Ізраїль» до ще більших порушень міжнародних норм і прав людини, посягання на загальнолюдські цінності та етичні засади.

Члени Федерації впевнені, що «відсутність реакції на події в окупованому Єрусалимі в мечеті Аль-Акса зокрема, і в окупованій Палестині, загалом, підштовхує «Ізраїль» на дії, які в очікуваному майбутньому завадять будь-якому мирному вирішенню конфлікту. Історія зафіксує ту безпорадність, яку проявить світове співтовариство, не захистивши права людини і право корінного народу на самовизначення».

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

П'ятниця 19 березня оголошена в усьому світі «Днем гніву» проти агресії «Ізраїлю»

Європейські мусульмани домагаються зняття блокади Гази

В Єрусалимі пройшли запеклі зіткнення ізраїльської військової поліції з корінними жителями древнього міста

Ізраїльська влада, чекаючи диво-руйнування Аль-Акси, заблокувала весь Західний берег

Газа: тисяча днів блокади

Частина святині Ісламу може опинитися у списку «єврейської спадщини»

ООН: «Ізраїль» сіє відчай у Газі

В міжнародному тижні проти ізраїльського апартеїду беруть участь понад 40 міст світу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.