Хіджаб повернувся у норвезьку поліцію

1
Келтум Хаснауі - офіцер норвезької поліції
30.12.2009
Оцініть статтю: 
(344 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Після тривалих розглядів і обговорень норвезький уряд нарешті офіційно дозволив мусульманкам працювати в поліції у хіджабах.

Право на дотримання жінками релігійних вимог підтверджується спеціальним наказом міністерства юстиції країни, повідомили «IslamNews» в Ісламському центрі Осло.

Як пояснили у керівництві поліції, дане рішення було продиктовано, насамперед, принципами толерантності і міркуваннями що кожний може бути по-своєму корисний суспільству.

«Враховувати релігійні переконання і культурний компонент співробітників для нас набагато важливіше турботи про єдність уніформи», - підкреслив генеральний комісар поліції Норвегії Інгелін Кілленгрін (Ingelin Killengreen).

Як нагадує джерело, суперечки про «право на хіджаб» розгорілися у цій скандинавській країні на початку року, коли поліцейське управління спочатку дозволило Келтум Хаснауі (Keltoum Hasnaoui) покривати голову хусткою на службі, але потім під тиском профспілки поліції, підтриманої Правою партією країни, змушене було скасувати своє рішення.

Відзначимо, що традиція носіння хіджабу жінками-поліцейськими вже існує у Великобританії і Швеції.

За матеріалами «IslamNews»

Посилання на тему:

У Бундесвері чекають молодих мусульманок

В уніформі британських поліцейських з'явився хіджаб

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.