Іслам і християнство з одного джерела, - пресвітеріанський пастор

Іслам і християнство з одного джерела, - пресвітеріанський пастор
14.01.2010
Оцініть статтю: 
(140 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

Уроки релігієзнавства, які збирається проводити пастор пресвітеріанської церкви Марко Броадхед в американському містечку Креств’ю, штат Флорида, можуть здивувати багатьох. Але їхній організатор сподівається, що ці уроки допоможуть місцевим жителям краще розуміти релігію, яку американські ЗМІ асоціюють з “екстремізмом” і “тероризмом”. Пастор хоче розповісти людям про те, що іслам і християнство походять із одного джерела. Він пропонує вивчати на уроках книгу Рона Керра “Християнство й Іслам. Так багато спільного, але такі далекі один від одного”.

“Я знаю, що серед людей існують збентеження, занепокоєння і нерозуміння через конфлікт між християнами і мусульманами. Я хочу дати людям інформацію, щоб ми навчилися розуміти один одного”, - сказав Броадхед. “Люди часто бояться того, що вони не розуміють, сподіваюся своєю інформацією ми допоможемо людям позбутися страху”, - цитує пастора «ІсламНьюз» з посиланням на сайт містечка Креств’ю.

“Ці уроки були задумані таким чином, щоб розглянути у чому спільність і відмінність між християнством й ісламом”, - говорить автор книги Рон Керр. “У цих релігій між собою спільного більше, ніж з будь-якою іншою релігією на Землі. Але між ними є й кардинальні розходження, які потрібно розуміти, особливо нашому уряду, щоб не створювати конфлікт із мусульманами”.

Броадхед розуміє, що у багатьох парафіян друзі і родичі служать на Близькому Сході і вони можуть вважати мусульман радикалами. Пастор сподівається, що його заняття допоможуть військовим і членам їхніх родин не вважати всіх мусульман ворогами. “Люди, що переступають межі свого віровчення існують у будь-якій релігії, у тому числі й у християнстві. В цілому не можна судити про релігію лише з поведінки її послідовників”.

“Так, ми з мусульманами маємо різні переконання, але це не повинне заважати нам поважати один одного”, - робить висновок пастор Броадхед.

За матеріалами «ІсламНьюз»

Посилання на тему:

Новини

Український Патріарх: Загроза ісламу для християнського світу виникла через відхід християн від своєї віри

Московський патріархат не вважає «сильний іслам» загрозою

Папа Римський Бенедикт XVI наголосив на важливості діалогу між християнами, іудеями та мусульманами

Ватикан готовий прийняти заклик мусульман до проведення діалогу

Крок Папи, спрямований на відновлення міжрелігійного діалогу, заслуговує схвалення мусульман

Статті

Любов до Ісуса може об’єднати християн і мусульман

«Давайте поговоримо». Послання ісламських духовних лідерів Папі Римському

Спільне між нами і вами. Лист-заклик до християнських релігійних лідерів світу

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.