Канадець несе слово Корану співвітчизникам

1
Капур є автором книги під назвою «Islam: Balancing life and beyond», де в простій манері подає базові принципи ісламу і схожості між іудаїзмом, християнством й ісламом.
24.08.2010
Оцініть статтю: 
(74 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

В Канаді мусульманин, що належить до Ісламського Товариства Північної Америки (ISNA) очолив кампанію з розповсюдження послання ісламу в Канаді і США.

За підтримки мусульманських філантропів, він має намір розповсюдити десять тисяч екземплярів священного Корану англійською мовою.

«При оптовому замовленні друку один екземпляр обійдеться в 1,25 долара», - сказав Сухаїл Капур (Suhail Kapoor).

Змінити ставлення до ісламу

Задум акції виник після того, як одна з церков міста Гейнсвілл, Флоріда, оголосила, що планує влаштувати «Міжнародний день спалювання Корану» на згадку про трагедію 11 вересня 2001 року.

«Багато людей обернулися проти ісламу через своє незнання. Якщо їм випаде нагода прочитати Коран, який є дивом Господнім, це, звичайно, змінить їх позиції», - сказав Капур.

Активіст, що став палким проповідником ісламу відразу ж після того, як прийняв цю релігію в 1990 році в Саудівській Аравії, говорить про чудову здатність Корану завойовувати серця людей.

«Коран змінив намір другого халіфа Омара ібн Хаттаба, який, до приходу в лоно ісламу, присягнувся убити Пророка (мир йому і благословення). Я знаю, що й сьогодні тисячі людей приймають іслам, тільки прочитавши цю священну книгу».

Вроджений індуїст, Капур прийняв іслам, прочитавши переклад Корану, який дав йому в Саудівській Аравії один друг, повідомляє «Іслам для всіх» з посиланням на arabnews.com.

Капур хоче донести слово ісламу до тих, хто має вплив на формування громадської думки американців і канадців, в надії змінити їх ставлення до ісламу і мусульман.

Він вважає, що відродження ісламу може початися із Заходу, де щодня цю релігію приймають сотні людей.

За даними опитування однієї з американських НГО, щороку в Північній Америці приймають іслам від 150 до 200 тисяч чоловік, і ще 200 тисяч чоловік – у Європі.

Капур є автором книги під назвою «Islam: Balancing life and beyond», де в простій манері подає базові принципи ісламу і схожості між трьома релігіями: іудаїзмом, християнством й ісламом.

За підтримки мусульманських спонсорів було надруковано 210 екземплярів цієї книги.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Мусульмани повинні активно боротися з міфами про іслам

У Великобританії почалася акція з подолання міфів про Іслам

Група американських мусульман веде боротьбу зі стереотипами

Конференція з ісламської реформи може стати поворотним моментом в історії мусульман на Заході

Мусульманський студент бореться зі стереотипами австралійців стосовно мусульман

Американський імам закликав будувати мости між мусульманами і Заходом

Іслам і християнство з одного джерела, - пресвітеріанський пастор

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.