Ватикан підтримує ісламські фінанси

Ватикан підтримує ісламські фінанси
03.09.2010
Оцініть статтю: 
(422 оцінки)
oksana
Зображення користувача oksana.

«Л’Оссерватор Романо» - щоденна газета у Ватикані, висловилася про цінності ісламських фінансів як про можливе вирішення багатьох проблем фінансового світу, основаного на процентній системі.

Газета припускає, що етичні фонди ісламських фінансів повинні знайти своє широке застосування і в звичайній світовій банківській системі, що стало б способом відновлення довіри серед вкладників і акціонерів.

Газета також раніше заявляла про віру Ватикану в те, що ісламська фінансова система зможе допомогти глобальній фінансовій системі подолати кризу, що продовжується.

Етичні принципи, на яких основані ісламські фінанси, можуть наблизити банки до своїх клієнтів і до істинного духу, яким повинна бути відзначена будь-яка фінансова структура, пише «Л’Оссерватор Романо».

Стаття також цитує фахівця з Abaxbank Spa, італійського інвестиційного банку Credem Group: «Західні банки могли б використовувати такі інструменти, як ісламські облігації, відоміші як сукук, в операціях по майнових заставах».

Сукук, шаріатська альтернатива звичайним облігаціям, могла б фінансувати «автомобільну промисловість і навіть наступні Олімпійські Ігри в Лондоні».

Раніше Ватикан вже висловлював свою стурбованість поведінкою і становищем світової фінансової системи, дітищем невтамованих апетитів у процентному співвідношенні якої вже стала фінансова криза.

За матеріалами «Іслам.ру»

Посилання на тему:

Новини

Ватикан радить західним банкам вивчити принципи ісламської фінансової системи

Президент міжбанківського відомства України переконаний, що моральні закони ісламського банкінгу властиві й нашій цивілізації

Статті

Ісламська економічна модель виключає можливість виникнення кризи

Як ісламська економіка працює в Ірані

Ісламська економіка як альтернатива капіталізму та соціалізму

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.