«Віва Палестина» відправить до Гази новий вантаж гуманітарної допомоги

1
Геллоуей повідомив також, що «Віва Палестина» відкриває школу для міжнародних активістів і всіх, хто працює заради палестинської ідеї.
01.03.2010
Оцініть статтю: 
(259 оцінки)
Теги: 
oksana
Зображення користувача oksana.

Британський парламентарій Джордж Геллоуей заявив, що організація «Віва Палестина» готується до відправки у Сектор Газа, що знаходиться в блокаді, ще одного конвою з гуманітарною допомогою. Учасники каравану - активісти з різних країн світу - вирушать у дорогу в червні.

Геллоуей повідомив також, що «Віва Палестина» відкриває школу для міжнародних активістів і всіх, хто працює заради палестинської ідеї. Заняття в школі почнуться в липні цього року.

Заява депутата британського парламенту прозвучала під час заходу, організованого Палестинським Форумом Великобританії (PFB), Мусульманської Асоціацією Великобританії (МАВ) і Форумом Ісламської Єдності (IUF).

У заході, який відбувся 25 лютого на честь учасників конвою «Віва Палестина», брали участь багато інших британських організацій.

Голова департаменту з питань відносин з громадськістю Палестинського Форуму Великобританії Захер Біраві повідомив, що захід був присвячений проблемі палестинських біженців, а також відзначенню успіху конвою «Віва Палестина», що надав матеріальну, медичну і моральну допомогу жителям Гази.

Учасники попередньої акції з доставки гуманітарної допомоги в Газу доклали виняткових зусиль для того, щоб дістатися до пункту призначення.

За матеріалами «Іслам для всіх»

Посилання на тему:

Новини

В Європі проводитиметься щорічний тиждень пам'яті палестинських борців проти окупації

Єгипет перешкоджає руху гуманітарного конвою, що направляється у Сектор Газа

Статті

Палестина: поворотна точка

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.