Двері запорізького ІКЦ завжди відкриті для гостей

03.04.2018
Оцініть статтю: 
(345 оцінки)
Собкор
Зображення користувача Собкор.

Бесіда — найкращий варіант знайомства з Ісламом і мусульманами. У такій атмосфері здобуваються знання, розчиняються стереотипи і прояснюються важливі моменти. Тому двері ісламських культурних центрів ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» завжди відкриті для кожного, хто цікавиться Ісламом.

ІКЦ м. Запоріжжя «Віра» — не виняток з цього правила. Сюди для знайомства з послідовниками однієї зі світових релігій приходить багато людей і в індивідуальному порядку, і цілими групами.

Ось і завершення першого місяця весни в ІКЦ «Віра» ознаменувалось прийомом делегацій запорізьких студентів. 26 березня його відвідала група I курсу Запорізького медичного коледжу, а 27 березня — ще понад 50 гостей, для яких були організовані екскурсії, лекції та бесіди і, звичайно ж, подарунки.

Студенти оглядали ІКЦ, знайомилися з мусульманами, а неформальне спілкування з послідовниками Ісламу для багатьох немусульман, можливо, стало приводом замислитися: чи так багато відмінностей в морально-етичній складовій віровчень?

Гості з увагою і зацікавленістю прослухали лекцію з основ ісламського віровчення. Імам запорізької мечеті шейх Мухаммад Мамутов постарався адаптувати розповідь до рівня підготовки аудиторії, прагнучи щоб матеріал легко сприймали навіть люди, які мають дуже розмиті уявлення про Іслам. Ті ж студенти, які раніше мали можливість ознайомитися з «азами» цього віровчення в рамках курсу релігієзнавства, систематизували свої знання і уточнювали незрозумілі моменти.

Охочим глибше вивчити тему подарували переклад українською мовою роботи «Загальне уявлення про Іслам» відомого викладача університету Аль-Азгар шейха Алі ат-Тантауі та брошуру «Генрі Стабб і пророк Мухаммад: розвінчання оман» Набіля Матара.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.