ІКЦ Києва запрошує на «День палестинської культури»

ІКЦ Києва запрошує на «День палестинської культури»
ІКЦ Києва запрошує на «День палестинської культури»
02.05.2018
Оцініть статтю: 
(387 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Ісламський культурний центр м. Києва запрошує 6 травня взяти участь у Дні палестинської культури. Початок о 12:00.

Ініціатором проведення заходу, як розповів кореспонденту нашого видання завідувач відділу ознайомлення з ісламською культурою ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» шейх Тарик Сархан, є молодіжний відділ «Альраід» у співпраці з Палестинською діаспорою в Києві.

— Ідея цього дня в тому, що ми хочемо познайомити не тільки українське населення з культурою та історією Палестини, а й друге покоління палестинців, які проживають тут, в Україні, і не мають можливості відвідувати свою батьківщину, оскільки вони біженці або вже є громадянами інших держав. Ми прагнемо зміцнити їх зв’язок з історичною батьківщиною, з Палестиною — адже це рідна земля їх батьків, їх предків.

Ми вирішили провести цей захід у таких рамках дружби, в рамках культури (не акцентуючи увагу на війнах і конфліктах), показати, що палестинський народ, який колись жив на своїй палестинській землі, мав величезну спадщину — багатющу культуру, насичену і цікаву історію. І з усім цим ми і хочемо познайомити вже нове покоління палестинців, які проживають (а деякі — і народилися) за межами своєї країни…. Тому ми прагнемо того, щоб на цьому заході були створені такі куточки, які знайомитимуть відвідувачів з історією, культурою, традиціями, мистецтвом і навіть кухнею… Це будуть лекції та презентації, буде і неформальне спілкування, — розповів Тарик Сархан.

У програмі «Дня палестинської культури» — лекції «Палестина: культура, історія, географія, традиції» і «Палестинське питання», виставки, вікторини, знайомство з національною традиційною хореографією (танець «дабка») і, звичайно ж, з палестинською кухнею. Гостей заходу чекають подарунки і багато іншого.

Головні спікери на заході — помічник керівника Палестинської діаспори в Києві доктор Раід Шукрі та завідувач відділу ознайомлення з ісламською культурою ГС «Всеукраїнська асоціація «Альраід» шейх Тарик Сархан.

Як розповів кореспонденту нашого видання пан Сархан, Дні палестинської культури планують зробити регулярними.

Крім того, в Ісламському культурному центрі м. Києва буквально днями завершився цикл лекцій шейха Тарика про історію, культуру, традиції Палестини. Зацікавлені можуть знайти відеозаписи цих лекцій на сторінці пана Сархана в соцмережі Facebook.

 
Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.