Ісламський культурний центр — учасник «Книжкового Арсеналу-2019»

Ісламський культурний центр — учасник «Книжкового Арсеналу-2019»
©️ІКЦ, м. Київ

У Києві, у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» з 22 по 26 травня 2019 року проводиться IX Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» — інтелектуальна подія країни, що об’єднує літературу і мистецтво.

Традиційно сотні видавництв і нішевих проектів представлять свої найкращі новинки, а дизайнери, ілюстратори, художники — виставкові проекти.

За традицією, Ісламський культурний центр м. Києва бере участь у заході, представивши цього разу на стенді «В 6.01» понад десять найменувань книг про історію, культуру і сьогодення ісламу, які стануть у нагоді як науковцям у процесі їх досліджень, так і тих читачам, які вивчають історією країни і цікавляться релігійними поглядами співгромадян, які сповідують іслам.

Нагадаємо, раніше саме на майданчиках «Книжкового Арсеналу» читачам було презентовано прямі переклади українською з мови оригіналу смислів Корану, а також кілька релігієзнавчих досліджень, зокрема навчальний посібник «Ісламознавство» (Ісмагілов С. В., Якубович М. М.), що став першою в Україні спеціалізованою літературою для ісламознавців, і монографію «Татари на Волині: історія, культура, контакти» (Якубович М. М., Кралюк П. М., Щепанський В. В.).

Як пообіцяв свого часу Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов, Ісламський культурний центр щороку представлятиме окремий стенд на Книжковому арсеналі, на якому презентуватиме духовні, богословські, релігієзнавчі дослідження, які зацікавлять і науковців, і пересічних українців.

Цього ж дня на «Книжковому Арсеналі» культурно-мистецький центр «Кримський Дім» представив книгу «Кримськотатарська кухня», після презентації якої відбулася дискусія «Коли кулінарна книга розповідає про історію народу» з нагоди виходу друком цього дослідження.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.