«Кримська родина» проведе черговий благодійний захід

«Кримська родина» проведе черговий благодійний захід

Громадська організація «Кримська родина», створена 2014 року з метою збереження культурної, традиційної та мовної самобутності корінного народу Криму, з початку свого існування не обмежилася лише культурно-просвітницькою діяльністю. Без участі її членів не проходить жодна акція на підтримку родин кримських політв’язнів чи на захист прав людини в Криму.

І от вже менш ніж за два тижні відбудеться черговий благодійний захід в межах проекту «Рука допомоги». Як повідомляють в «Кримській родині», знову збиратимуться кошти для родин в окупованому Криму:

— 13 квітня в Колонній залі КМДА знову наша благодійна акція «Рука допомоги». О 16.00 ми почнемо з відкриття виставок, ярмарку, а о 18.00 відбудеться великий благодійний концерт! На сцені будуть прекрасні виконавці: Фемі Мустафаєв, Аліє Хаджабадінова, Лєнара Османова, Джеміль Кариков, Анжела Ярмолюк, Ельмаз Асан, Джеміль Комурджі, творчий колектив культурного центру Qırım aılesı та інші виконавці. Спеціальний гість з Криму — чарівна Еліна Сосновська. Усі виручені від квитків та на ярмарку кошти ми передамо родинам політв’язнів Криму.

Квитки на концерт можна замовити за телефоном: 066-828-93-43.

Нагадаємо, 22 березня в столиці відбувся Національний конкурс «Благодійна Україна», де було названо імена кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року. Серед лауреатів — і громадська організація «Кримська родина» на чолі з Аніфе Куртсеітовою.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.