Мусульмани Запоріжжя взяли участь у ярмарку з нагоди Дня міста

Мусульмани Запоріжжя взяли участь у ярмарку з нагоди Дня міста
Мусульмани Запоріжжя взяли участь у ярмарку з нагоди Дня міста
10.10.2018
Оцініть статтю: 
(214 оцінки)
editor
Зображення користувача editor.

У Запоріжжі склалася чудова традиція відкривати Покровським ярмарком День народження міста, заснованого 1770 року. Ця традиція давно перетворилася на грандіозне свято, що починають відзначати в першу суботу жовтня й закінчують 14-го — на християнську Покрову. У святкових заходах беруть участь представники національних товариств, громадські, релігійні організації, серед них — мусульманська громада Запоріжжя, зокрема Ісламський культурний центр «Віра». Мусульмани ярмаркували, пропонуючи охочим традиційні східні солодощі та сувенірну продукцію.

Покровський ярмарок уперше відкрили не урядовці, а артисти в національному вбранні, адже це — свято містян, а не органів влади. Сюди приходять сім'ями, різними поколіннями, щоб відпочити, піднести настрій, а не послухати офіційні промови й доповіді про успіхи — менше пафосу, більше веселощів.

Як повідомляє прес-служба Запорізької міськради, урочистості почалися з театралізованого відкриття Покровського ярмарку на Набережній магістралі, до участі в них запросили кілька відомих запорізьких творчих колективів. Основні заходи до Дня міста заплановані на 14 жовтня.

 

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.