На Арт-примиренні з лекціями виступали мусульмани

Хаджимурад Путилін, ДУМУ «Умма»
Представник УІСГРА Руслан Халіков
27.01.2016
Оцініть статтю: 
(412 оцінки)
Власкор
Зображення користувача Власкор.

Днями у столиці України в культурно-мистецькому центрі «ПАСІКА» Національного університету «Києво-Могилянська академія» проходив мистецький фестиваль «#Арт_Примирення #Art_Reconciliation». Його ініціатором виступила громадська організація «Союз ЗОВУ („Золотий Вік України“)», а підтримав Український інститут стратегій глобального розвитку і адаптації (УІСГРА).

Крім того, що на фестивалі було представлено кращі творчі доробки осіб, засуджених до довічного позбавлення волі, під час заходу відбулось кілька мінілекторіїв з відомими правозахисниками, громадськими діячами, політиками. Тематика − психологія злочинності та шляхи її попередження, види та умови відбування покарання, релігійна опіка засуджених, богословські засади та практичні напрацювання з духовно-пастирської роботи з ув’язненими, зокрема і з довічниками, їхніми родичами та жертвами злочинів, ресоціалізація засуджених тощо.

У панельній дискусії «Міжнародний досвід роботи із засудженими та жертвами злочинів» брали участь і представники Духовного управління мусульман України «Умма». Так, з доповіддю про особливості роботи з мусульманами у місцях позбавлення волі виступив Хаджимурад Путилін. А представник УІСГРА Руслан Халіков говорив про модель соціальної роботи у пенітенціарній системі європейських країн.

Довідково:

Громадська організація «Союз „Золотий Вік України“, заснована у 2009 році, є добровільним об’єднанням фахівців різних напрямів (психології, соціології, юриспруденції, медицини), що працюють для зміцнення соціального і психологічного здоров’я населення, підвищення рівня психологічної і соціальної адаптації вразливих верств та осіб, які потрапили у скрутне становище, надання адресної консультативної допомоги, популяризації психологічного знання, спрямованого на саморозвиток та самовдосконалення особистості та популярізації здорового способу життя.

Щоб додати коментар, увійдіть або зареєструйтесь
Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.